kristiansand
Veoma poznat
- Poruka
- 10.392
Licno o Sinisi Vucinicu nemam nikakvo misljenje kao o pojavi istorije srpske politike a Seselja smatram jako pozitivnim extremno inteligentnim politickim likom koji je na zalost da tako kazem bio i sada je udaren mokrom carapom ideje o velikoj Srbiji za koju je u stanju svasta da uradi.
Kako gledate na Sinisu Vucinica a kako na Vojislava Seselja u kontekstu njihovog politickog angazovanja u bliskoj i nesto daljoj proslosti, da li su oni po vama pozitivni likovi srpske politicke istorije i sadasnjosti ili ne, kakvu ulogu je imao jedan a kakvu drugi na srpskoj politickoj sceni u vreme od kada su ovi snimci???
