Siniša Mali: Svega ima dovoljno, čak i za pomoć državama u regionu

прилив новца је

• сачувао конзумеризам

glasova: 1 16,7%
  • створио инфлацију

glasova: 2 33,3%
  • оджао јавне службенице/ке на 'васти'

glasova: 1 16,7%
  • дај шта даш

glasova: 3 50,0%
  • 'мало је куме'

glasova: 4 66,7%

• Ukupno glasova
    6

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.828

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.828
Posebno mi je bila smešna njegova izjava o tome kako bi neupredivo bolje živeli da uvedemo sankcije Rusiji, jer eto neki su odustali od snimanja holivudskih filmova kod nas

:D:D:D:D:D:D

Neko mu je tu rečenicu majstorski sročio - jer na nivou podsvesti poslata je potpuno drugačija poruka ...da trampimo Rusiju za Holivud ... a svi znamo šta je Holivud
Misljenja sam da bi svi mi bespogovorno trebali slusati HDZ i SNS pa bi daleko dogurali.
Poruka je automatski spojena:

Vidi ovog sto se sprda, a ovdje ozbiljne razgovore vodimo.

redface1.gif

AleksaJ

Elita
Poruka
23.806
Taj lik - Vučić iza sebe ima toliko ozbiljnu ekipu da se nekada zapitam dali je realno da je to naša priča ili smopod patronatomnekih mnogo pametnih i moćnih

nekad se govorilo da je ovde boravio/boravi visokopozicioniran službenik kineske obaveštajne službe,te daje došao isti takav šef ruske službe .. čije god instrukcije sledio ako nas taj lik provede kroz ovo burno vreme - zaslužuje velikomesto u istoriji

На Крсти ?

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.402
Ma jok, nemam nikoga, pa znas me sto godina bokte, tesko da cu stati na ludi kamen.
Shvaćam te, danas su žene samo problem, nevolja i nesreća, ali s druge strane kako ćeš prenositi ljubav prema Aleksandru Vučići? Možda da Vučić nekoj napravi dijete i pošalju tebi to dijete kojeg bi odgaja kao samohrani otac🤔

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.828
Šta ti je to HDZ?
Pobogu, pa kako sta?

:eek:

SNS-ova sestrinska stranka koja je na vlasti u Hrvatskoj.
I ti bas pitas svasta.
Poruka je automatski spojena:

Shvaćam te, danas su žene samo problem, nevolja i nesreća, ali s druge strane kako ćeš prenositi ljubav prema Aleksandru Vučići? Možda da Vučić nekoj napravi dijete i pošalju tebi to dijete kojeg bi odgaja kao samohrani otac🤔
Eto, pa to isto ne bi bilo lose.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.