Singidunum master IT

Poruka
24.689
Postovane kolege forumasi, da li je neko mozda od Vas studirao savremene informacione tehnologije na Singidunumu?
Zanima me kakvoj je predznanje potrebno da bi se nastava pratila, tj da li je potrebno predznanje nekog programskog jezika sa osnovnih studija i koji je to jezik? Koji nivo?
Vidim da se pojavljuje neka java u jednom obaveznom predmetu pa me zanima treba li sta da pripremim do oktobra?

Poruka
24.689
Drugari, ovo nije kurs. Ovo je kao post diplomske studije u trajanju od jedne godine. Ja da ucim faks od pocetka nema sanse, mogu samo da dopisem nesto u trajanju od jedne godine. Vec sam jedan fakultet i master zavrsio, dosta je bilo meni ucenja i placanja. Sad mi treba papir samo da povecam sebi platu na trenutnom poslu, a fantazije da cu ja biti novi Bil Gejts posle tog mastera od 7 ispita i master rada i da ce se oko mene tuci firme iz Silicijumske doline nemam. Mene trenutno samo zanima sta ja sve treba da naucim ili da se potkrpim i da uzmem taj papiric, sve ostalo me ne zanima.

Richard III

Domaćin
Poruka
3.098
Postovane kolege forumasi, da li je neko mozda od Vas studirao savremene informacione tehnologije na Singidunumu?
Zanima me kakvoj je predznanje potrebno da bi se nastava pratila, tj da li je potrebno predznanje nekog programskog jezika sa osnovnih studija i koji je to jezik? Koji nivo?
Vidim da se pojavljuje neka java u jednom obaveznom predmetu pa me zanima treba li sta da pripremim do oktobra?

Juzeru izvini što cimam na ovoj temi, ali zanima me tvoje mišljenje o ovoj ukrajinskoj krizi. Dopadale su mi se tvoje opservacije dok si pisao na forumu ranije, sad te brate nema. Pozdrav

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.