Sin Željka Mitrovića kolima usmrtio devojku u Ustaničkoj?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
za ove koji trtljaju o problemima sa narkoticima: jeste li nekada videli zavisnika od narkotika? znate li kako oni izgledaju? ja znam, i ova devojka definitivno nije zavisnik...

https://www.facebook.com/awesomejasam/about

Ma pusti ih. Mnogi se sprdaju, a mnogi su sarkastični.
Devojka je ćerka univerzitetske profesorke filološkog fakulteta u Beogradu i šefice katedre za istoriju filozofskog u Nišu, jedne divne i predusretljive žene. Jedino njeno dete. Imao sam tu čast da mi njena najka predaje 2 predmeta. Devojka je bila na mestu, uzorno, vaspitano i divno dete. I to je to. Svaka dalja priča koja ide u pravcu da se ovo dete prikaže u negativnom svetlu biće s ciljem da bi mali Mitrović dobio nanogicu.
 
Ma pusti ih. Mnogi se sprdaju, a mnogi su sarkastični.
Devojka je ćerka univerzitetske profesorke filološkog fakulteta u Beogradu i šefice katedre za istoriju filozofskog u Nišu, jedne divne i predusretljive žene. Jedino njeno dete. Imao sam tu čast da mi njena najka predaje 2 predmeta. Devojka je bila na mestu, uzorno, vaspitano i divno dete. I to je to. Svaka dalja priča koja ide u pravcu da se ovo dete prikaže u negativnom svetlu biće s ciljem da bi mali Mitrović dobio nanogicu.

bojim se da se neki ne sprdaju...ali sta da se radi, bolest ne bira...
 
Jaoj, ajde kvazi-nacionalizam širi negde drugde...:roll: Nije ni vreme ni mesto.
Какав те национализам и квазинационализам опсео?
Истресај свој аутошовинозам на сајту Б-92.
Бтв чак и у смрдљивој Чемерики кад се спомињу богатуни и правосуђе се треба сетити О Џеј Симпсона....
 
Какав те национализам и квазинационализам опсео?
Истресај свој аутошовинозам на сајту Б-92.
Бтв чак и у смрдљивој Чемерики кад се спомињу богатуни и правосуђе се треба сетити О Џеј Симпсона....

Zdravko Čolić ima pesmu finog naslova "Produži dalje"...pa bi bilo lepo da se upravljaš po tom naslovu. Hvala lepo.
 
Zdravko Čolić ima pesmu finog naslova "Produži dalje"...pa bi bilo lepo da se upravljaš po tom naslovu. Hvala lepo.
Немаш ти везе с мозгом док су ти песме битне на овој теми.
Излупетао си се, али већ знамо твоју аутошовинистичку манију.
Иначе видим да је клинац (као) добио притвор до 30 дана.
Овакве ствари су углавном чисте, или је возио пребрзо( а јесте) и подићиће оптужницу пре краја притвора ма колики он био, или ће се правити невешти.
 
Немаш ти везе с мозгом док су ти песме битне на овој теми.
Излупетао си се, али већ знамо твоју аутошовинистичку манију.
Иначе видим да је клинац (као) добио притвор до 30 дана.
Овакве ствари су углавном чисте, или је возио пребрзо( а јесте) и подићиће оптужницу пре краја притвора ма колики он био, или ће се правити невешти.

Ajde još jednom pročitaj pa razmisli šta sam ti rekao...:aha: ...ali dooooobro razmisli...:aha:

- - - - - - - - - -

Закључајте тему. Жртва не заслужује да је омаловажавају и вређају. Покој јој души, а родитељима моје најискреније саучешће.

Krajnje je vreme za ključ.
 
Ajde još jednom pročitaj pa razmisli šta sam ti rekao...:aha: ...ali dooooobro razmisli...:aha:

- - - - - - - - - -



Krajnje je vreme za ključ.
Читава твоја егзистенција на форуму своди се на гнојење по Србији зато је и називаш Смрдија, независно од темеа којима само промовишеш аутошовинизам којим си скроз прожет.
Било би добро да макар због пијетета према жртви дефинитивно испариш.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top