Simulacija zavodjenja i ljubavi

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Uvek postoje ljudi koji se zaljube u auto ili u anime karaktera i ozene ih. Sada, postoje ljudi koji prosto ne znaju pronaci ljubav i duboko su nesrecni. Kako tehnologija napreduje, da li bu oni mogli da se zaljube u robota sa vestackom inteligencijom "dobrog" izgleda? Da stvore tu iluziju. Koliko je to stetno po njih? Da li je bolje biti sam i nesrecan ili srecan sa robotom (ali tehnicki si opet sam)?

Војвода

Ističe se
Banovan
Poruka
2.765
Боже са каквим све људи триповима живе.. Замисли заљубиш се у робота.. Па људи без руке или ноге нађу себи некога, а ови читави па глуме будале. Ту предњаче Јапанци. Тотално прсла нација.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Боже са каквим све људи триповима живе.. Замисли заљубиш се у робота.. Па људи без руке или ноге нађу себи некога, а ови читави па глуме будале. Ту предњаче Јапанци. Тотално прсла нација.
Da. Ali imas negde mnogo nelepe ljude koji zasigurno nece naci. Ne podrzavam sam koncept, ali je pitanje moze li se covek zaljubiti verujuci da je to stvarno?

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.497
A sta su vam forumski drugovi i drugarice nego roboti navijeni sablonski da pisu ono sto ti trenutno treba.....programirani da pisu....tu mozga nema, a o emocijama da ne govorimo....
Počni od sebe...

Moguce. Vole ljudi da su voljeni, pa makar to bilo i lazno.
Mislim da je prostitutka bolje rešenje...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
Da navedem naucno sve ili bar one kombinacije koje mi padaju na pamet da postoje pa da vidimo sta sve tu postoji...

-vremenski ogranicena veza
Veza kojoj je planiran kraj
-veza bez obaveza
veza koja omogucuje socijalne kontrakte, ugovore i ponasanja i prisustva, a nema obavezujuc karakter
-seks bez emocija
-ne volim te veza
veza u kojoj se sve emocije negiraju kontra izjavama
-veza ne biti sam
veza u kojoj niko nikog ne voli nego se malo pospesuje samopouzdanje jer nisi sam na ovom svetu , antiderpesivna metoda pomalo
-ljubav prema stvarima, fetish sekusalnost
seksualno uzbudjenje usled dodirivanja stvari , raznih
-idealna veza
veza u kojoj oba ucesnika iznose svoje najbolje varijante pred drugu dok se sve negativnosti zataskavaju, sluzi za maksimalizovanje idealnosti i kod sebe i kod partnera
-iskrena veza
nepostojeca varijanta jer iskrenost donosi sukob izmedju egoa osobe, zelje da dominira, zelje da komanduje, zelje da ima isti emotivni odgovor na svaku situaciju , sluzi kao maska za stvaranje neke prevare u vezi, bilo dominacije ili superiornosti na moralnom polju ili dobijanje poena na laznu moralnost i patetisanje..
-prosta veza
veza bez rukavica, retka stvar jer zahteva od oba ucesnika visok nivo socijalnih znanja, daleko visi od prisutnog u Srbiji , ne znam za ostale delove sveta...nesto sto je moguce samo u religijskim vezama sa naglasenom poniznoscu....gde su oba partnera ponizna pred bogom te nemaju reakciju da ih neko drugi ponizava i mogu da kreiraju proste , prostodusne veze..
-religijska, zatim duhovna veza
dve totalno razlicite ali ih stavljam u istu grupu, jer je duboka posvecenost ideji ono sto je zajednicko, u prvom slucaju posvecenost bogougodnom zivotu , mada je to retko , nego se obicno desava posvecenost bogodisciplini, dok je u drugom slucaju u pitanju sustinska srz zivota....ono sto dvoje osete da im je najvaznije u zivotu, vaznije od svega, a nije vezano za seks i emociju ljubavi..
Zajednicko je to da ispunjavanjem svoje zivotne strasti u oba slucaja , oba partnera dolaze do jacanja i svoje partnerske veze...

-veze poverenja
veza u kojoj dugotrajno poznanstvo i muka dovodi do poverenja u partnera jer je prozivljeno ono sto vezuje vise od lakomih obecanja i bilo kakve idealizovane veze

-veza lakomih obecanja
veza u kojoj se stalno preispituje berzantski status i svoj i svog partnera i tezi da se zauzme sto bolji ratio izmedju ponudjenog i dobijenog....najcesci tip veza....lov potencijala kad je lovac na zalasku karijere..

-feministicko pasivne veze
veza u kojoj je osnovna ideologija ako je pravi nece ti dati da se odvojis od njega, borice se za tebe pod svim uslovima i situacijama

-feministicko aktivne veze
veza u kojoj muskarac mora da ispunjava poduzi listing prohteva i zahteva da bi zadovoljio standard, delimicno se uzima i kao uspeh u karijeri , tj pored karijere , takva veza se uzima kao uspeh, zasluga zene koja je uspesna.

-masturb veza
veza u kojoj pravi klimaks partneri dozivljavaju samo kroz svoj masturb, nikako zajedno.
-otvorena veza
veza u kojoj se potencija, libido i zivotna energija trazi kroz samopotvrdu pozudnosti od drugih, pozeljnost
-swing veza
veza koja ogranicava otvorenost seksualnog stupanja i utiska nove micikane , novog seksualnog dozivljaja preko postojanja regulisucih odnosa suprotnog para.....neka kvazi sigurica da ce partnerski odnos opstati jer nema razvijanja emocija samo strasti...
Efekat promene seksualnog dozivljaja tela je prisutan i ispunjen.

E sad ima mozda jos, ali meni se spava.
Da ostanem na poslednjem...efekat promene seksualnog dozivljaja je moguc kod sexbotova jednostavnim promenama parametara.
To znaci da se penisu a i vagini omogucava lako da steknu utisak da je nova micikana u pitanju ili novi penis...
A svaka je pomalo razlicita , a verovatno i zenama je svaki pomalo razlicit, jer ne bi onda postojao potpis prilikom seksa...tj bilo bi teze otkriti prevaru kod zene..

Ponuda poverenja, podantnosti i dostupnosti je takodje prednost sexbota.
Jedino je obaveza ciscenja otezavajuca, posto to sa prirodnom partnerkom zvuci balkanski , otreso sam ga i gotovo...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.