Sims 2 mala pomoc :)

QueenOfTheWorld

Zainteresovan član
Poruka
254
Ovako...instalirala sam sims 2 free time i primetila da nemam crack..i sad ja bih vas molila da mi kazete kako da obrisem taj free time koji nece nego bzvz da mi oduzima memoriju ali ako obrisem preko control panele kaze mi:Waring ur current saved game are incompatible with prevous sims 2 products unistalling ur sims 2 free time will also delete ur saved game STA DA RADIM :( KAKO DA OBRISEM A DA MI NE NE OBRISE ONO ZAPAMCENO :(( HELP
 
moje iskustvo je pokazalo da saved game i ako se ne izbrise nikad ne proradi kasnije :(
verovala ili ne, i ja sam danas (prvi put u zivotu) skinula sims 2 preko torenta (inace sam daaaaaavno igrala sims 1 i odmah presla na sims 3, ali mi je pre par dana pao sistem pa sam izgubila sims 3 i sad sam u fazi cekanja cd-a sims 3, pa mi je smor bez simsa i rek'o ajd da probam dvojku :mrgreen: )
 
auuuuuu meni je sims 3 100 puta bolja od dvojke... ona dvojka je takva shitina, ljudi su odvratno ruzni, a u trojci ima mnogo vise opcija :D tako da sims 3 rules :D
jedva cekam moj cd pa da ga lepo instaliram :D cim to uradim dvojka leti sa kompa...
aaaw sreca sreca radost :D :D :D
 
Ovako...instalirala sam sims 2 free time i primetila da nemam crack..i sad ja bih vas molila da mi kazete kako da obrisem taj free time koji nece nego bzvz da mi oduzima memoriju ali ako obrisem preko control panele kaze mi:Waring ur current saved game are incompatible with prevous sims 2 products unistalling ur sims 2 free time will also delete ur saved game STA DA RADIM :( KAKO DA OBRISEM A DA MI NE NE OBRISE ONO ZAPAMCENO :(( HELP

Whether you just want to make sure you have copies of your families or you got a new computer, keeping a copy of your game files is a smart idea. With a copy, you will be ready to get a new computer up and running with your families quickly or have a copy in case a hack or expansion pack installation ruins your files. You could move the files to a second hard drive, DVD, CD, or at the very least another folder in My Documents (like C:\My Documents\EA Games\The Sims 2 Backup\.

The Directories to Back-Up

C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Saved Sims\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Projects\

Bekapuj sve ove gore fajlove negde u PC--u
Reinstaliraj igru i vrati ove fajlove na isto mesto lol

;-)
 
Hmmmmm. Ovako. Cini mi se da sam i ja radio istu stvar pre dosta vremena i da sam zapamcene stvari sacuvao tako sto sam folder (C:\My Documents\EA Games\The Sims 2) prekopirao negde drugde za to vreme dok sam kopao oko instalacije. Posle kad namestis igricu, udji i zapamti nesto, cisto da bi se formirao novi (ISTI) fajl The Sims 2 i kad ga komp sam formira, onda mozes sadrzaj ovog novog fajla da zamenis za sadrzaj starog koji si sklonila.
 

Back
Top