Simpatično obraćanje polovima sa hey guys, hi guys, and hi girls hey girls od sada su uvredljivi termini i biće zabranjeni

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626
Autorska tema.

Zašto sam dao ovakav naziv teme i kakve to ima veze sa politikom?

Prvo sve je politka, a ovo je samo deo političke korektnosti. Simpatično obraćanje polovima sa hey guys, hi guys, and hi girls hey girls od sada su uvredljivi termini i biće zabranjeni. Da dobro ste čuli uvredljivi termini ili izrazi. Neke kretenke za ravnopravnost polova odlučili su da ovi izrazi vređaju njihova ljudska osećanja! :evil:

Te nevini fraze biće zabranjene u skorijoj budućnosti. Nemojte me shvatiti pogrešno ja jesam za rodnu ravnopravnost, ali ovo je totalni kretenizam. Kao hoćete da vam se obraćam? Sa hi all?Ili sa hey everybody? Čak i ako su ispred mene isključivo muškarci ili samo žene? Ozbilno? Ali ne ovo nije šala. Ovo je realnost!

I ako mi se slučajno omakne ovo fraza moraću celoj grupi da se izvinjavam? Ovo je više nego bolesno.

https://mashable.com/2016/06/02/stop-saying-hey-guys/

 
Poslednja izmena:
Sledeće će biti da sami sebi ograničimo disanje.
To smo već uradili. Nosiš masku? Koliko je dece imalo astmatične napade i slično i čak i umrlo zbog maske? Ti ne dišeš. Uzeli su ti jedno pravo koje se čak i ne ubraja u ljudska: pravo disanja,
 
Ja samm pratila te gadosti dok mi nije postalo fizički zlo.

Moj YouTube kanal je opet u opasnosti pošto se stalno obraćam sa hey guys i orijentisan je ka muškom polu. Verovatno će da mi ukinu YouTube kanal jer sam po tim standardima seksista i vređam ljude. :mrgreen:
 
Nećeš se ovajdit od ove teme jer je Srbi ne razumeju. Ne razumeju kud je ludlo na zapadu otišlo, i gledaju samo kako da si dogovoe onaj bauštel u Neačkoj, ne bi li doneli kući hiljadu i po evra. Ovo nije zemlja za ovakve teme, što je žalosno, jer kad nas strefi nećemo ni znat šta nas je snašlo.
Ali, to tako možda i treba bit.
 
Nećeš se ovajdit od ove teme jer je Srbi ne razumeju. Ne razumeju kud je ludlo na zapadu otišlo, i gledaju samo kako da si dogovoe onaj bauštel u Neačkoj, ne bi li doneli kući hiljadu i po evra. Ovo nije zemlja za ovakve teme, što je žalosno, jer kad nas strefi nećemo ni znat šta nas je snašlo.
Ali, to tako možda i treba bit.

Moje je da dam informaciju, a kako bude biće.
 
Autorska tema.

Zašto sam dao ovakav naziv teme i kakve to ima veze sa politikom?

Prvo sve je politka, a ovo je samo deo političke korektnosti. Simpatično obraćanje polovima sa hey guys, hi guys, and hi girls hey girls od sada su uvredljivi termini i biće zabranjeni. Da dobro ste čuli uvredljivi termini ili izrazi. Neke kretenke za ravnopravnost polova odlučili su da ovi izrazi vređaju njihova ljudska osećanja! :evil:

Te nevini fraze biće zabranjene u skorijoj budućnosti. Nemojte me shvatiti pogrešno ja jesam za rodnu ravnopravnost, ali ovo je totalni kretenizam. Kao hoćete da vam se obraćam? Sa hi all?Ili sa hey everybody? Čak i ako su ispred mene isključivo muškarci ili samo žene? Ozbilno? Ali ne ovo nije šala. Ovo je realnost!

I ako mi se slučajno omakne ovo fraza moraću celoj grupi da se izvinjavam? Ovo je više nego bolesno.

https://mashable.com/2016/06/02/stop-saying-hey-guys/

kasnis pola zivota :kafa:
ja sam za apach helikopter. najgotivniji gender
 
Ali su nam nametnuti da ih volimo. Sada samo kaži nešto javno protiv njih ili ih nazovi kako ne treba eto ti problema.
Prvi put cujem za ovo, mislim da preterujes, u svakom slucaju ovo je ipak politicki pokret koji ce doziveti ekspanziju kod nas cim neko skapira da osim politickih poena moze da zgrne i ogromnu lovu na tome, kao sto je to bio slucaj i na Zapadu.
 
Размишљао сам о пореклу женствености.

Закључио сам да се оне рађају са страховитим сврабежом
и природно, од малена, највише обраћају пажњу на облике
којима би могле да се почешу.

Порекло свраба је вероватно бактеријско
или опција гљивично.
То су неки микроби који су у симбиози са људским организмом,
и вероватно су ту и делују још од почетка.
 
To smo već uradili. Nosiš masku? Koliko je dece imalo astmatične napade i slično i čak i umrlo zbog maske? Ti ne dišeš. Uzeli su ti jedno pravo koje se čak i ne ubraja u ljudska: pravo disanja,
Koliko je dece umrlo zbog maske?Ako racunas da pri astmaticnom napadu,ako nemaju lekove pri ruci pomazemo obolelom tako sto dise u kesu ili se vazduh vlazi na neki nacin?
 

Back
Top