Quantcast

Simboli Beograda sinoć osvetljeni u bojama bugarske zastave

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.415
Povodom 03.marta nacionalnog praznika Bugarske sinoć su Brankov most, most na Adi i fasada na palati Albanija zasijali u bojama bugarske zastave. Bravo Beograd, bravo Srbija, bravo Srbi. Malo po malo počinjemo na Balkanu da se uvažavamo i poštujemo kao i sve druge civilizovane regije u svetu.

zx860_4036792.jpg

Poslednja izmena od moderatora:

veliki krang

Legenda
Poruka
59.927
veliki krang na aparatima. Šta si doživeo čoveče.:hahaha::hahaha::hahaha:

Vidiš, u tome i jeste problem sa ovakvim stvarima. Da se one tumače kao čin kurtoazije, ne bi bilo problema. Međutim, mozgovi poput tvog to tumače kao čin submisije ili čega već, pa onda dolazi do nerazumevanja kad mi krenemo da spalimo Sofiju, a kosooki misle da smo im došli u goste...

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.415
Vidiš, u tome i jeste problem sa ovakvim stvarima. Da se one tumače kao čin kurtoazije, ne bi bilo problema. Međutim, mozgovi poput tvog to tumače kao čin submisije ili čega već, pa onda dolazi do nerazumevanja kad mi krenemo da spalimo Sofiju, a kosooki misle da smo im došli u goste...
Uopšte ne tumačim kao čin submisije već kao lep i čestit gest. Ti čini mi se imaš problem u razmišljanju da će svaki gest poštovanja prema drugom narodu i državi biti procenjen sa suprotne strane kao neka kapitulacija Srba što uopšte nije tačno.

veliki krang

Legenda
Poruka
59.927
Uopšte ne tumačim kao čin submisije već kao lep gest,čestit gest.

Da, ali čemu taj gest? Hoćemo tako i Hrvatima da čestitamo Dan domovinske zahvalnosti? Red je, i oni su komšije. Uzgred, zanimljiva koincidencija, Bugari i Hrvati mu dođu jedina dva navodno slovenska naroda koja sadrže autohtone kosooke primerke, pitam se zašto? :think:

Cari-brod

Ističe se
Poruka
2.415
Da, ali čemu taj gest? Hoćemo tako i Hrvatima da čestitamo Dan domovinske zahvalnosti? Red je, i oni su komšije. Uzgred, zanimljiva koincidencija, Bugari i Hrvati mu dođu jedina dva navodno slovenska naroda koja sadrže autohtone kosooke primerke, pitam se zašto? :think:
Kao po običaju lupetaš gluposti. Nisu Bugari navodno Sloveni već su Sloveni koliko i Srbi. Genetika nam je vrlo slična. Pitaš čemu taj gest? Srbi su koliko ja znam poštovani u Bugarskoj i svako ko je bio u Bugarskoj to može da ti kaže. Zašto se ne bi poštovali međusobno?

gost 423947

Elita
Poruka
21.550
Kao po običaju lupetaš gluposti. Nisu Bugari navodno Sloveni već su Sloveni koliko i Srbi. Genetika nam je vrlo slična. Pitaš čemu taj gest? Srbi su koliko ja znam poštovani u Bugarskoj i svako ko je bio u Bugarskoj to može da ti kaže. Zašto se ne bi poštovali međusobno?
Zbog jako duge tradicije nabijanja noža v grbinu ako me razumeš

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.