SIM CITY 4 Zna li neko?

serpiko

Početnik
Poruka
46
Zna li neko u igri Sim city 4 sta treba da se radi,jer mi se stalno desava da mi propadaju fabrike,a u onoj komercialnoj oblasti nece niko da radi,pa onda ima dosta kuca u kojima niko ne zivi,i uvek sam u minusu.Napravim ja i puteve i struju i vodu i skole i ako mogu sve sto mi prijave savetnici da ne valja ali opet mi grad propade.
 
serpiko:
Zna li neko u igri Sim city 4 sta treba da se radi,jer mi se stalno desava da mi propadaju fabrike,a u onoj komercialnoj oblasti nece niko da radi,pa onda ima dosta kuca u kojima niko ne zivi,i uvek sam u minusu.Napravim ja i puteve i struju i vodu i skole i ako mogu sve sto mi prijave savetnici da ne valja ali opet mi grad propade.


Ma stvarno je zeznuto,mozes da uzmes kredit iz budzeta ali moras i da ga vracas.A simovi nece da zive u gradu koji im ne ispunjava potrebe tj. skolstvo,zdravstvo,bezbednost itd.Dosta ljudi kaze da nemoze da provali,neznam probaj sa manjim gradicem :roll:
 
Savetnicima verovatno treba vise para za njihove reone vidi u budzetu koliko im para ide ako nemaju dovoljno za odrzavanje zato grad propada ali :x opet dolazi do toga da nemas dovoljno para :x Stvarno smara!vise ni ja neznam
 
neca:
Savetnicima verovatno treba vise para za njihove reone vidi u budzetu koliko im para ide ako nemaju dovoljno za odrzavanje zato grad propada ali :x opet dolazi do toga da nemas dovoljno para :x Stvarno smara!vise ni ja neznam

Sto vise kredita uzmem sve su mi veci dugovi,a ja nikad nisam uspeo da sam pozitivan bar jedan dan,tako da nema sanse da vratim kredit,mozda bih stvarno trebao da krenem sa manjim gradom da bi se tek posle doselilo vise ljudi
 
Gradite grad postepeno....
podignite takse slobodno, za gradjane do 8,5 (bogatasima ostavite oko 7), industrija (dirty moze cak do 12, manufacturing oko 8, a high tech ostavite na 7). na pocetku takse mozete da namestite na gradjanstvo 8, 7.5, 7
industrija 9/9.5, 7.5 (dok ne pocne da se siri \, a onda povecajte postepeno do 8), 7 (ili cak i 6.5 ako zelite brzi prelazak na ht)
komercijala uvek na 7 (bar kod mene)

i postepeno gradite/usavrsavajte grad... prvi firestation tek oko 1000/1500 populacije, voda do odredjenog broja nije ni potrebna, struja jeste, skole takodje tek kad je neophodno...

kada prestane grad da vam se razvija, onda procenite zasto (zdravstvo, skolstvo, prirodna sredina, zagadjenje) i napravite korake u tom pravcu...

samo strpljivo
 
Sa siframa je lako
Evo nekih:


barstuck-Unknown Effect
dollyllama-Turn Advisors to llamas
effect-Unknown Effect
fightthepower-Remove Power Requirements
flora-Unknown Effect
fps-Display frame rate
gol-Green tinge on map
howdryiam-Remove Water Requirements
hellomynameis #-Change Your Name to #
recorder-Start Recorder
renderprop-Unknown Effect
rp-Unknown Effect
sizeof #-Magnify to #
stopwatch-Toggle Clock
tastyzots-Toggle Cell Warnings
terrainquery-Display terrain values when query button is on
weaknesspays-Add $1000 Simoleons
watchmemove-Unknown Effect
whattimeizit #-Set Time to #
whererufrom #-Change Name of City to #
you don`t deserve it-Unlock All Rewards
zoneria-Empty Zone colors disappear
 

Back
Top