Silina

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene jeste nekad bile s nekim sirovim tipom koji ima veliku kitu i da je poceo seks tako sto vam ga je nabio svom silinom da ste imale osecaj kao da vam ga je magarac stavio?
 
jao sinnke legendo.ahahahha :-)))

nisam :-)

ali je jedan sa sasvim normalnom velicinom to uradio nekako suvise brzo, bez predigre, pa je boljeloooo. jaoo. uzas. i dan danas kad se toga sjetim, uf :-)
 
kako moze biti moja fantazija. Jer kad bi hteo da me konj **** u bulju onda nebi bio na krstarici nego na nekom gay forumu de bi bio ******* king ili neki ultramoderator koji u avataru drzi sliku kako pusi crncu kitu.
 
Aleksej_BASO:
Da ...

Sada ce da ti prosipaju price kako TO nije ono o cemu sve mastaju....

U pravu si.
Znas koliko bi one imale uspeha kod muskaraca i bile udate samo da ne glumataju i da su iskrene u onome sta vole.

Ali jbga da pas nije pisao ulovio bi zeca.
 
PLESsitnihDEMONA:
Pa da...mashatju o jos vecem! Uvek treba teziti ka vecem,visem,boljem,zar ne? Hehehehe!


Zamisli imas tako veliki nikad ni jedna ne bi pobegla. Ona potrci a ti ga zakovitlas i tok u glavu a ona samo zatetura ko kokos pak pak pak...
 
pazi kad se aleksin avata mrda....to do sad nisam primetio....mene je jednom jedan lik tako sabio....da su mi iskochile zhile na vratu....a u glavi....ko u koshnici....
 
Ej napravio sam animaciju a ekstenzija .gif tako da moze u avatar, ali imao sam i duzu varijantu, gde se vidi i ona, ali nije mogao da se uploaduje jer je prevelik... :(

P.S. jel ovaj gore stvarno der-pe??????
 
Aleksej_BASO:
Ej napravio sam animaciju a ekstenzija .gif tako da moze u avatar, ali imao sam i duzu varijantu, gde se vidi i ona, ali nije mogao da se uploaduje jer je prevelik... :(

P.S. jel ovaj gore stvarno der-pe??????
Pa što je ne smanjiš?
 
sinnke:
Zamisli imas tako veliki nikad ni jedna ne bi pobegla. Ona potrci a ti ga zakovitlas i tok u glavu a ona samo zatetura ko kokos pak pak pak...
HAHAHA kakav si ti ludak!? Ne stvarno ne bih voleo veći od onoga što imam, jer ***** ti taj seks kada ne smeš da ga strpaš do jaja na brzaka, nego ga uvlačiš polako, pa oće je boleti ili neće, pa je boli itd. <Znači, nikada nemati osećaj kako si ga nabio do jaja silovito, neka hvala.
 
Uglavnom su mi uvek sve govorile ...polako... pa mislim da je to i njihov generalni stav.... mada vole one i malo nesto za promenu...pa makar ih i bolelo... kao interesantno je... Ali generalno...bar kako sam ja zakljucio, vole polako.... mislim ulazak...
 
Pera_Zdera:
Uglavnom su mi uvek sve govorile ...polako... pa mislim da je to i njihov generalni stav.... mada vole one i malo nesto za promenu...pa makar ih i bolelo... kao interesantno je... Ali generalno...bar kako sam ja zakljucio, vole polako.... mislim ulazak...


Pa naravno ... zašto bi neko od sexa pravio bol .... ulazak polagano ... a žestina na kraju - to je prava stvar.
 
dzordzV76:
HAHAHA kakav si ti ludak!? Ne stvarno ne bih voleo veći od onoga što imam, jer ***** ti taj seks kada ne smeš da ga strpaš do jaja na brzaka, nego ga uvlačiš polako, pa oće je boleti ili neće, pa je boli itd. <Znači, nikada nemati osećaj kako si ga nabio do jaja silovito, neka hvala.


A sta se ti sekiras za to sto ce nju boleti. Ako ga je videla pre seksa onda i zna sta prima. I ti ga zavuces do kraja pa nek ona kuka koliko hoce.
 

Back
Top