Quantcast

Silina

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.795
Zene jeste nekad bile s nekim sirovim tipom koji ima veliku kitu i da je poceo seks tako sto vam ga je nabio svom silinom da ste imale osecaj kao da vam ga je magarac stavio?

Black Shark

Obećava
Poruka
79
jao sinnke legendo.ahahahha :-)))

nisam :-)

ali je jedan sa sasvim normalnom velicinom to uradio nekako suvise brzo, bez predigre, pa je boljeloooo. jaoo. uzas. i dan danas kad se toga sjetim, uf :-)

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.795
kako moze biti moja fantazija. Jer kad bi hteo da me konj **** u bulju onda nebi bio na krstarici nego na nekom gay forumu de bi bio ******* king ili neki ultramoderator koji u avataru drzi sliku kako pusi crncu kitu.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.795
Aleksej_BASO:
Da ...

Sada ce da ti prosipaju price kako TO nije ono o cemu sve mastaju....
U pravu si.
Znas koliko bi one imale uspeha kod muskaraca i bile udate samo da ne glumataju i da su iskrene u onome sta vole.

Ali jbga da pas nije pisao ulovio bi zeca.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.795
PLESsitnihDEMONA:
Pa da...mashatju o jos vecem! Uvek treba teziti ka vecem,visem,boljem,zar ne? Hehehehe!

Zamisli imas tako veliki nikad ni jedna ne bi pobegla. Ona potrci a ti ga zakovitlas i tok u glavu a ona samo zatetura ko kokos pak pak pak...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.220
pazi kad se aleksin avata mrda....to do sad nisam primetio....mene je jednom jedan lik tako sabio....da su mi iskochile zhile na vratu....a u glavi....ko u koshnici....

A

Aleksej_BASO

Gost
Ej napravio sam animaciju a ekstenzija .gif tako da moze u avatar, ali imao sam i duzu varijantu, gde se vidi i ona, ali nije mogao da se uploaduje jer je prevelik... :(

P.S. jel ovaj gore stvarno der-pe??????

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Aleksej_BASO:
Ej napravio sam animaciju a ekstenzija .gif tako da moze u avatar, ali imao sam i duzu varijantu, gde se vidi i ona, ali nije mogao da se uploaduje jer je prevelik... :(

P.S. jel ovaj gore stvarno der-pe??????
Pa što je ne smanjiš?

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
sinnke:
Zamisli imas tako veliki nikad ni jedna ne bi pobegla. Ona potrci a ti ga zakovitlas i tok u glavu a ona samo zatetura ko kokos pak pak pak...
HAHAHA kakav si ti ludak!? Ne stvarno ne bih voleo veći od onoga što imam, jer ***** ti taj seks kada ne smeš da ga strpaš do jaja na brzaka, nego ga uvlačiš polako, pa oće je boleti ili neće, pa je boli itd. <Znači, nikada nemati osećaj kako si ga nabio do jaja silovito, neka hvala.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Uglavnom su mi uvek sve govorile ...polako... pa mislim da je to i njihov generalni stav.... mada vole one i malo nesto za promenu...pa makar ih i bolelo... kao interesantno je... Ali generalno...bar kako sam ja zakljucio, vole polako.... mislim ulazak...

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.618
Pera_Zdera:
Uglavnom su mi uvek sve govorile ...polako... pa mislim da je to i njihov generalni stav.... mada vole one i malo nesto za promenu...pa makar ih i bolelo... kao interesantno je... Ali generalno...bar kako sam ja zakljucio, vole polako.... mislim ulazak...

Pa naravno ... zašto bi neko od sexa pravio bol .... ulazak polagano ... a žestina na kraju - to je prava stvar.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.795
dzordzV76:
HAHAHA kakav si ti ludak!? Ne stvarno ne bih voleo veći od onoga što imam, jer ***** ti taj seks kada ne smeš da ga strpaš do jaja na brzaka, nego ga uvlačiš polako, pa oće je boleti ili neće, pa je boli itd. <Znači, nikada nemati osećaj kako si ga nabio do jaja silovito, neka hvala.

A sta se ti sekiras za to sto ce nju boleti. Ako ga je videla pre seksa onda i zna sta prima. I ti ga zavuces do kraja pa nek ona kuka koliko hoce.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.