Hehe

Dobar si

Moze se ubrzati vreme do 8000 puta,jer su mape realne i kilometraza je prava,kao i brzine kretanja

Igra je prava simulacija,samo za one manijake sa najtvrdjim zivcima

Meni je igra stajala par godina neinstalirana,jer sam video kad je buraz igrao i nije mi se svidela.Previse dugmica.
I tako se smorim jedan dan i instaliram je (sa 4 nova patch-a!) i zaljubim se nikad zesce

Evo peglam je zadnjih
6 meseci svakodnevno.Nikada nisam igrao 2 iste misije,2 iste patrole: AI je toliko nepredvidiv i dobro odradjen,da
prosto ne mozete da se smorite

Vizuelno,igra izgleda fenomenalno,iako je peti deo jos nabudzeniji sto se grafike tice,ali cujem da sise komp.resurse
ko baba drakula krv !
Dakle,kampanja ili single misije,treba probati.Potrebno je mozda par sati dok se ne udje u stos sa kontrolama,i onda
pocinje prava zabava.
Hajd probacu uskoro da uploadujem neke screenshotove mojih dogodovstina na moru,cisto da vidite koliko zabavno ume
da bude na Pacifiku
