Sigurni saveti za kako upropastiti prvi dejt

a posle kupanja evo jedan parfemčić da ti ide uz karakter:

181183_img-1308-toskovat-inexcusable-evil_720.jpg

Dejt je susret između dve osobe koje se potencijalno interesuju jedna za drugu radi upoznavanja ili razmatranja romantične veze. Najčešće to može biti izlazak na večeru, u bioskop, šetnju i sl.

Na netu ima dosta (konvencionalnih...) saveta kako da prvi dejt bude uspešan, međutim ne pamtim kada sam poslednji put video neko (sark... hoću reći duhovito!) uputstvo za kako upropastiti prvi dejt.

Šta je potrebno uraditi da bi dejt bio neuspešan? 🙃
Imate li možda neku anegdotu vezanu za ovu temu?
Ponašati se kao Pepe la tvor.
Dovoljno je.

Za pocetak najesti se salame podriguse pre dejta (po mogucstvu onaj Vucicev pileci parizer) i tokom dejta potencirati pricu o parizeru, tipa, sto ja obozavam onaj pileci parizer, mogao bi da zivim na njemu, jeo bi ga i za dorucak i za rucak i za veceru, Vucic je bas car sto se setio da obori cenu pileceg parizera, jaooo sad bar znas sta ces da mi kupis za rodjendan. 😄
Znaci pricati o parizeru dok joj se ne smuci i dok i njoj ne pocne da joj se vraca iako ga nije ni jela. :d

E da i izmedju price o parizeru povremeno joj govori i podsecaj kako ti se svidja bivsa sekretarka mup-a i kako volis opasne devojke, sa autoritativnim, dubljim glasom i mrkog pogleda. 🙂😉

Uh, jest me sramota, al napisaću. Imala neku vezu sa dečkom koji nije iz mog grada, viđanje jednom nedeljno, klimavo. U međuvremenu, muva me tip sa kojim sa se družila i odjednom proradi neka hemija. Dogovorimo se da se nađemo u nekom kafiću, lokalnom, izlazim ja,tip me čeka kod šanka a za susednim stolom, tip iz drugog grada, zaboravila da će doći. I tako, kažem ja ovome za šankom, ček samo da idem da raskinem sa onim dečkom, pa dolazim :rumenko:i da znate, venčala sam se sa ovim drugim ;) mladoss ludoss :D omašila sam malo temu, al da znate, može da deluje da je dejt neuspešan, kad ono, međutim :mrgreen:

Uh, jest me sramota, al napisaću. Imala neku vezu sa dečkom koji nije iz mog grada, viđanje jednom nedeljno, klimavo. U međuvremenu, muva me tip sa kojim sa se družila i odjednom proradi neka hemija. Dogovorimo se da se nađemo u nekom kafiću, lokalnom, izlazim ja,tip me čeka kod šanka a za susednim stolom, tip iz drugog grada, zaboravila da će doći. I tako, kažem ja ovome za šankom, ček samo da idem da raskinem sa onim dečkom, pa dolazim :rumenko:i da znate, venčala sam se sa ovim drugim ;) mladoss ludoss :D omašila sam malo temu, al da znate, može da deluje da je dejt neuspešan, kad ono, međutim :mrgreen:
i sad svi na parizer:per::think::zcepanje::hahaha:

Back