Signali iz Beograda

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Signali iz Beograda

U političkim kuloarima spekulisalo se da su zadržavanje Vojislava Šešelja u Hagu dogovarali i predsednik Srbije Boris Tadić i lider SNS-a Tomislav Nikolić na četiri tajna sastanka, koje su dvojica šefova prema Tadićevom priznanju imala u poslednjih nekoliko meseci. Ipak, niko od naših sagovornika nije mogao sa sigurnošću da potvrdi šta se pričalo iza zatvorenih vrata, ali je analitičar Đorđe Vukadinović ostavio mogućnost i da su “signali koje su dvojica lidera slali stranim partnerima” imali uticaja na odbacivanje zahteva lidera radikala da bude pušten na slobodu.

http://www.alo.rs/politika/38133/Seselj_robija_po_nalogu_EU

iako nisam ljubitelj Seselja posto nas unistio tokom 90-tih kako je ovo moguce ovo u demokratskoj Srbiji i Evropi....da nekom pritvor traje 8god
 
xoxoxoxoxo koji inteligentan komentar !!!!

Van kontrole u zatvoru ?

Od takvog bisera bi se zastideo i najgluplji hrvaćanin.

Ako ti smatras da onoliko psovanje i ostale gluposti trebaju da budu uobicajen nastup... smatraj.

Demokrate ce i dalje da brane tvoje pravo na tvoje misljenje, za razliku od Seselja koji trazi apsolutnu poslusnost.
 
funnypicformyspaceelevenb.jpg
 
Ako ti smatras da onoliko psovanje i ostale gluposti trebaju da budu uobicajen nastup... smatraj.

Demokrate ce i dalje da brane tvoje pravo na tvoje misljenje, za razliku od Seselja koji trazi apsolutnu poslusnost.


Ti srljaš iz bisera u biser.

Što se tiče psovanja osnovni vokabular koji razume demonačistička stoka je štap i među rogove.

Takozvane demokrate nemaju nikakvo svoje mišljenje a kamo li da brane nečije tuđe.

Ovo ti je samo jedan od dokaza koliko demokrate brane "pravo na svoje mišljenje" :

http://forum.krstarica.com/showthre...триоте....?p=17589846&viewfull=1#post17589846

Vreme ti je da shvatiš da između te vaše demokratije i nacizma nema nikakve razlike.

PS
U sadašnjoj demokratiji, pravo na svoje slobodno razmišljanje i mišljenje je krivično delo !
U suštini, od izvorne grčke demokratije napavili ste običnu sprdnju.
 
Poslednja izmena:
Zanimljiv primer "zapadne demokratije": suditi ljudima dok ne umru.
"Niko nije kriv dok se suprotno ne dokaže", jedan od temelja američkog i zapadnjačkog pravnog sistema, ovde naravno ne važi.
"Svako je kriv dok se suprotno ne dokaže" je temelj haškog tribunala.
Sudiće mu još najmanje dve godine, čak i da ga oslobode kako opravdati 10 godina držanja u zatvoru nevine osobe?
Pravi cirkus, valjda će se neko jednoga dana stideti svega toga.
 
za vecinu postupaka haskog tribunala nemoguce je zdravorazumski dati ikakvo objasnjenje.....da je seselj sve ono sto jeste stoji....ali da se pritvor oduzi na 8 godina...--dal ima jos takvih slucajeva u svetu il je ovo presedan..??
 
Zanimljiv primer "zapadne demokratije": suditi ljudima dok ne umru.
"Niko nije kriv dok se suprotno ne dokaže", jedan od temelja američkog i zapadnjačkog pravnog sistema, ovde naravno ne važi.
"Svako je kriv dok se suprotno ne dokaže" je temelj haškog tribunala.
Sudiće mu još najmanje dve godine, čak i da ga oslobode kako opravdati 10 godina držanja u zatvoru nevine osobe?
Pravi cirkus, valjda će se neko jednoga dana stideti svega toga.


Ko da se stidi ? Nacistička i demokratska strana i domaća stoka ?

Pa njima je cilj da uspostave sistem demokratske dominacije "čoveka nad čovekom" !
 
za vecinu postupaka haskog tribunala nemoguce je zdravorazumski dati ikakvo objasnjenje.....da je seselj sve ono sto jeste stoji....ali da se pritvor oduzi na 8 godina...--dal ima jos takvih slucajeva u svetu il je ovo presedan..??

Nema.Do pravosnažnosti presude bi moglo da prođe još najmanje 5,6 godina što znači da bi celo suđenje moglo da potraje nekih 14 godina a to je dobar deo ljudskog veka.
 
J.ebem ti katolicku inkviziciju! Kad ih gledam u onoj sudnici sa onim togama, kao da gledam demone licno! Pa jos onaj hladni bezlicni glas prevodilaca i sudija....sve me to asocira na sluge samog satane. A i onaj duduk Seselj.....'oce da se k.urci.....otis'o mecki na rupu! PA ETO TI SAD "JUNACINO".....sto nisi poginuo ko srbin u razmeni vatre sa policijom pri pokusaju hapsenja. Nas'o ti da belosvetskim huljama i hrvatsko muslimanskim hijenama pravdas sebe i borbu za srpsku stvar!
 

Back
Top