Signal ili zapravo ljubav Prema ljudskoj vrsti pa I muskog roda

asatana

Primećen član
Poruka
650
Drage dame zanima me vase misljenje I iskustvo o sledecem.
Ja kao jedna osoba koja je veoma budna duhovno I koja osjeca ljubav Prema prirodi, zivotinjama, biljkama pa I ljudima. . . U zadnje vrijeme Sam imala par neprijatnih situacija, pa Sam se vratila u proslosti I shvatila da imam previse takvih situacija, ne Samo jednu.

Radi se I sledecem. Jako Sam ljubazna Prema ljudima, I jako saosjecajna. Desava mi se da me ljudi pogresno shvate.

Dana's mi je direktor rekao nesto u smislu izvini imam djevojku iz vedra neba. Niti mi se svidja kao muskarac, Niti Sam ga ikada odmjerila, Niti smo ikada pricali na temu veza ni nista. Postujem ga I jako je dobar covjek I brine o svima nama kao radnicima u smislu da smo ispostovani. Tako da Sam srecna sa svojim poslom Ali kada je to Dana's rekao sokirala Sam se I osjecala Sam se do besvjesti ruzno.

Ja jednostavno volim sve ljude I ljubazna Sam Prema svima iz moje ljubavi Prema covjecanstvu a ne zato jer zelim da imam odnos sa njima.
Tako da Ono sta SE desava jbt?
 
Drage dame zanima me vase misljenje I iskustvo o sledecem.
Ja kao jedna osoba koja je veoma budna duhovno I koja osjeca ljubav Prema prirodi, zivotinjama, biljkama pa I ljudima. . . U zadnje vrijeme Sam imala par neprijatnih situacija, pa Sam se vratila u proslosti I shvatila da imam previse takvih situacija, ne Samo jednu.

Radi se I sledecem. Jako Sam ljubazna Prema ljudima, I jako saosjecajna. Desava mi se da me ljudi pogresno shvate.

Dana's mi je direktor rekao nesto u smislu izvini imam djevojku iz vedra neba. Niti mi se svidja kao muskarac, Niti Sam ga ikada odmjerila, Niti smo ikada pricali na temu veza ni nista. Postujem ga I jako je dobar covjek I brine o svima nama kao radnicima u smislu da smo ispostovani. Tako da Sam srecna sa svojim poslom Ali kada je to Dana's rekao sokirala Sam se I osjecala Sam se do besvjesti ruzno.

Ja jednostavno volim sve ljude I ljubazna Sam Prema svima iz moje ljubavi Prema covjecanstvu a ne zato jer zelim da imam odnos sa njima.
Tako da Ono sta SE desava jbt?
poradi na tome da koristis zapete na pravim mjestima, tako da ne moramo triput citati da bi shvatili smisao...ostale pravopisne greskice nisu tako bitne, no ne bi bilo zgoreg da i na to obratis paznju....
 
Дешава се оно што често спомињем, да многи љубазност доживљавају као флерт.
Не знам да ли је то због мањка љубазности иначе, што је претужно, па немају баш са чим да пореде и не умеју да протумаче неки гест. Или је до самопрецењивања, што је жалосно, у фазону- ја сам неодољив.

Углавном, не треба ти да се мењаш и кочиш. То је здрав однос према свету и животу :)
 
Drage dame zanima me vase misljenje I iskustvo o sledecem.
Ja kao jedna osoba koja je veoma budna duhovno I koja osjeca ljubav Prema prirodi, zivotinjama, biljkama pa I ljudima. . . U zadnje vrijeme Sam imala par neprijatnih situacija, pa Sam se vratila u proslosti I shvatila da imam previse takvih situacija, ne Samo jednu.

Radi se I sledecem. Jako Sam ljubazna Prema ljudima, I jako saosjecajna. Desava mi se da me ljudi pogresno shvate.

Dana's mi je direktor rekao nesto u smislu izvini imam djevojku iz vedra neba. Niti mi se svidja kao muskarac, Niti Sam ga ikada odmjerila, Niti smo ikada pricali na temu veza ni nista. Postujem ga I jako je dobar covjek I brine o svima nama kao radnicima u smislu da smo ispostovani. Tako da Sam srecna sa svojim poslom Ali kada je to Dana's rekao sokirala Sam se I osjecala Sam se do besvjesti ruzno.

Ja jednostavno volim sve ljude I ljubazna Sam Prema svima iz moje ljubavi Prema covjecanstvu a ne zato jer zelim da imam odnos sa njima.
Tako da Ono sta SE desava jbt?
Kaži mu: " Drago mi je" ili "dobro", u slučaju da te boli uvo što on ima devojku.
 
Дешава се оно што често спомињем, да многи љубазност доживљавају као флерт.
Не знам да ли је то због мањка љубазности иначе, што је претужно, па немају баш са чим да пореде и не умеју да протумаче неки гест. Или је до самопрецењивања, што је жалосно, у фазону- ја сам неодољив.

Углавном, не треба ти да се мењаш и кочиш. То је здрав однос према свету и животу :)
Joj toliko mi je bilo neprijatno, u zemlju Sam propala. Pitala Sam se da li bi mozda to trebala da sakrijem tu moju ljubav da se ne bih opet osjecala tako glupavo. 🤕
 
Joj toliko mi je bilo neprijatno, u zemlju Sam propala. Pitala Sam se da li bi mozda to trebala da sakrijem tu moju ljubav da se ne bih opet osjecala tako glupavo. 🤕
Budi ljubazna ali preterivati cak i u ljubaznosti postaje iritantno ili veoma lako moze se protumaciti drugacije.
Nikada iskreno nisam volela osobe koje preteruju u tome sasvim je dovoljno ono normala.
Volim i ja ljude ali nemam potrebu iskazivati TOLIKU kolicinu ljubavi prema covecanstvu svakome.
 
Budi ljubazna ali preterivati cak i u ljubaznosti postaje iritantno ili veoma lako moze se protumaciti drugacije.
Nikada iskreno nisam volela osobe koje preteruju u tome sasvim je dovoljno ono normala.
Volim i ja ljude ali nemam potrebu iskazivati TOLIKU kolicinu ljubavi prema covecanstvu svakome.
Ne iskazujem previse. Jako Sam zatvorena osoba I povucena Ali kad mi se Neko obrati ne rezim nego ljubazno odgovorim. Jer ne zelim da nekom upropastim dan. Moze svijet da mi se rusi bicu ljubazna, mogu da budem ljuta kao ris Ali uvijek cu ljubazno odgovoriti. Jer nikad ne znas kakvo je psihicko sranje drugih osoba I ne zelis da ih povrijedis. Obicno ne progovaram Ali kad progovorim trudim se da budem ljubazna.
 
Joj toliko mi je bilo neprijatno, u zemlju Sam propala. Pitala Sam se da li bi mozda to trebala da sakrijem tu moju ljubav da se ne bih opet osjecala tako glupavo. 🤕
Koju tvoju ljubav? E's ti zaljubljena u direktora?Ako nisi, ne znam šta je problem. Možda mu došlo da se pohvali! 😁
Ili ono, tipa...sad ti stavlja do znanja da je zauzet!
 
Desavalo se i meni par puta. U mom slucaju i nije neka ljubaznost koliko volim, mogu i zelim da pricam sa nekim ljudima ukoliko vidim da je neko kvalitetan kao osoba. Bez neke zadnje namere.
Moje je iskustvo da muskarci ne vole bas da se "druze" sa zenskim rodom. Obicno dodje do toga da tu neku vrstu otvorenosti u komunikaciji definisu kao zelju za necim visim pa se jos na kraju uvrede kada shvate da ne zelim nista vise.
Rekla bih da vecina ljudi, ili bar mnogo njih, dozivljavaju svaku musko-zensku interakciju "seksualno".
Steta.
 
Desavalo se i meni par puta. U mom slucaju i nije neka ljubaznost koliko volim, mogu i zelim da pricam sa nekim ljudima ukoliko vidim da je neko kvalitetan kao osoba. Bez neke zadnje namere.
Moje je iskustvo da muskarci ne vole bas da se "druze" sa zenskim rodom. Obicno dodje do toga da tu neku vrstu otvorenosti u komunikaciji definisu kao zelju za necim visim pa se jos na kraju uvrede kada shvate da ne zelim nista vise.
Rekla bih da vecina ljudi, ili bar mnogo njih, dozivljavaju svaku musko-zensku interakciju "seksualno".
Steta.
Da Ali seksualna zelja je nagon, I zasto mi treba da se osjecamo glupo zbog zivotinjskog nagona. Ne kazem , svi imamo nagone Ali ne mozes Samo iz Cista Mira nekom uputiti takvo nesto.
Empatija I saosjecajnost vazi za emocionalnu inteligenciju I dublji novo svijesti. A nagoni se zna sta su.
Zasto osoba sa vecim nivoom svijesti treba da se osjeca glupo zbog nekog ko je vodjen nagonima. Jednostavno razmisljam danas I nije fer.
 
Desavalo se i meni par puta. U mom slucaju i nije neka ljubaznost koliko volim, mogu i zelim da pricam sa nekim ljudima ukoliko vidim da je neko kvalitetan kao osoba. Bez neke zadnje namere.
Moje je iskustvo da muskarci ne vole bas da se "druze" sa zenskim rodom. Obicno dodje do toga da tu neku vrstu otvorenosti u komunikaciji definisu kao zelju za necim visim pa se jos na kraju uvrede kada shvate da ne zelim nista vise.
Rekla bih da vecina ljudi, ili bar mnogo njih, dozivljavaju svaku musko-zensku interakciju "seksualno".
Steta.
Jесте, и поштовање, да не кажем дивљење (прејака је реч) може исто погрешно да се протумачи. Али ја волим саговорнике из којих мисли теку преточене у речи, а од којих ме обузме милина. Још ако пријају и глас и дикција... Вероватно имам онај тупав осмех који може да делује и као заљубљеност. А није.
 
Drage dame zanima me vase misljenje I iskustvo o sledecem.
Ja kao jedna osoba koja je veoma budna duhovno I koja osjeca ljubav Prema prirodi, zivotinjama, biljkama pa I ljudima. . . U zadnje vrijeme Sam imala par neprijatnih situacija, pa Sam se vratila u proslosti I shvatila da imam previse takvih situacija, ne Samo jednu.

Radi se I sledecem. Jako Sam ljubazna Prema ljudima, I jako saosjecajna. Desava mi se da me ljudi pogresno shvate.

Dana's mi je direktor rekao nesto u smislu izvini imam djevojku iz vedra neba. Niti mi se svidja kao muskarac, Niti Sam ga ikada odmjerila, Niti smo ikada pricali na temu veza ni nista. Postujem ga I jako je dobar covjek I brine o svima nama kao radnicima u smislu da smo ispostovani. Tako da Sam srecna sa svojim poslom Ali kada je to Dana's rekao sokirala Sam se I osjecala Sam se do besvjesti ruzno.

Ja jednostavno volim sve ljude I ljubazna Sam Prema svima iz moje ljubavi Prema covjecanstvu a ne zato jer zelim da imam odnos sa njima.
Tako da Ono sta SE desava jbt?
Trebala si mu reci upravo ovako: Jaooooo, bas mi je drago, i ja imam devojku :zaljubljena:
 
Koju tvoju ljubav? E's ti zaljubljena u direktora?Ako nisi, ne znam šta je problem. Možda mu došlo da se pohvali! 😁
Ili ono, tipa...sad ti stavlja do znanja da je zauzet!
Ma kakva zaljubljenost. 😂 Manji je od Mene, malo zdepasti plus drugi mentalitet. Kad Sam izasla sa posla, reko:" sta bi ovo jbt?" 😂 Mislim sad mi je smjesno Ali u Tom trenutku nije bilo uopste. Ali Milo mi je sto I'ma djevojku, sto Jes jes. 😅
 
Postavlja se pitanje na koji ipak nacin pokazuje tu ljubaznost pa ljudi dolaze na ideju da joj daju do znanja da su zauzeti.
Toliko grcevito brani svoju ljubaznost, mozda je bolje da sagleda na koji nacin je pokazuje.
Nema brige vidim sta zelite reci.
Od sjutra cu da se derem ko god da mi se obrati. Hvala gospodjo na savjetu.
Sta je to pogresna ljubaznost, edukujte me jer mi Evo nije prijatno to dozivljavati zato Sam I pisala ovdje.
 
Nema brige vidim sta zelite reci.
Od sjutra cu da se derem ko god da mi se obrati. Hvala gospodjo na savjetu.
Sta je to pogresna ljubaznost, edukujte me jer mi Evo nije prijatno to dozivljavati zato Sam I pisala ovdje.
Da vidis ovakav post nebi napisala.
Postavila si temu sa ciljem da te svi tapsu po ramenu i kazu da si ti u pravu ili da ti daju iskreno svoje misljenje?
 
Da vidis ovakav post nebi napisala.
Postavila si temu sa ciljem da te svi tapsu po ramenu i kazu da si ti u pravu ili da ti daju iskreno svoje misljenje?
Pa naravno da zelim da cujem vase misljenje Ali Samo vas molim za par argumenata da bih bolje razumjela, napisala Sam ljubaznost a ne flertovanje. I nisam napisala pretjerana ljubaznost niti Sam pretjerana ljubazna. Ne mozete samo to da mi napisete nego mi pojasnite ma sta tacno mislite I dajte mi par argumenata da bih bolje razumjela sta zelite reci. Onda cu se preispitati
 
Pa naravno da zelim da cujem vase misljenje Ali Samo vas molim za par argumenata da bih bolje razumjela, napisala Sam ljubaznost a ne flertovanje. I nisam napisala pretjerana ljubaznost niti Sam pretjerana ljubazna. Ne mozete samo to da mi napisete nego mi pojasnite ma sta tacno mislite I dajte mi par argumenata da bih bolje razumjela sta zelite reci. Onda cu se preispitati
Pa ni ti nisi napisala sta smatras pod preteranom ljubaznoscu niti sta je za tebe normala ljubaznost. sto je za nekog normalno za drugog mozda nije i obrnuto.
Opisi tacno situaciju kako je tako razgovor pa je direktor dosao do zakljucka da ti mora reci da je zauzet


Ja kao jedna osoba koja je veoma budna duhovno I koja osjeca ljubav Prema prirodi, zivotinjama, biljkama pa I ljudima. . . U zadnje vrijeme Sam imala par neprijatnih situacija, pa Sam se vratila u proslosti I shvatila da imam previse takvih situacija, ne Samo jednu.
Koliko vidim iz tvog izlaganja nije to jedini slucaj vec si ih imala vise, znaci trebas se preispitati gde gresis.
 
Pa Ali ja ne vidim gdje grijesim. Jedino sta Sam zakljucila jeste da volim ljude I gledam ih kroz sebe nekako kroz Moj filter da kazem. Ranije Sam imala slucaja da ljudi jednostavno budu nekako sigurni da Sam zaljubljena u njih. A ja bih se sokirala her mi to nikad nije palo na pamet Ali Dana's je bas bilo neprijatno jer je u pitanju moj nadredjeni to je mjesto gdje radim I stalo mi je do reputacije . Ne zelim da zaposleni misle da mi se svidja direktor Koji je stariji od Mene I plus nadredjeni.
Pa radimo zajedno vec dugo, mozda sest mjeseci. Tako da ne znam zaista od kad je poceo tako razmisljati.. Isto cesto smo suprotne smjene tako da se ne gledamo bas svaki dan. Ali jedna Sam od osoba da kazes aleluja kad pocnem pricati sa kolegama. Trebao mi bas dosta vremena dok se oslobodim razgovarati I saliti se sa kolegama. I progovoris I Samar. Tako da me bas ugrozava
 
Sta fali, osim sto nisi naucila da se branis kada treba i da zalegnes kada treba. To se inace uci oko puberteta, a ako majka ume s ljudima jos pre skole znas kada, kako, skim i gde.
Ne postoji pravilo, jer se radi o dinamici zivota...ako bi bila ustogljena i sa svakaim imala distancu, dok se ne pokaze da mozes da se opustis, ne bi valjalo za tebe, ako bi bila lagodna i predusretljiva, morala bi da se cimnes na prvi znak pogresniog razumevanja, znaci nekad ne bi mogla da se opsustis....itd, mnogo raznih varijanti koje se uce dok sazrevas...
 
Poslednja izmena:

Back
Top