Sifra za korisnicki nalog na win7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.529
Cao!
Imam Win7 home premium i stavio bih sifru da samo ja imam pristup, tj sifru na nalogu...sifra ce da mi bude ista kao i na faceu.....svuda stavljam tu sifru znaci nema sanse d aje zaboravim, a mene zanima d ali moze da se desi da se jednom nemogu ulogovati tj da se nesto zezne i da je ne mogud da pristupim?
Citao sam da se nekima desavalo to da je sifra dobra, ali da se nesto zeznulo pa d ane moze da udju??????
 
Cao!
Imam Win7 home premium i stavio bih sifru da samo ja imam pristup, tj sifru na nalogu...sifra ce da mi bude ista kao i na faceu.....svuda stavljam tu sifru znaci nema sanse d aje zaboravim, a mene zanima d ali moze da se desi da se jednom nemogu ulogovati tj da se nesto zezne i da je ne mogud da pristupim?
Citao sam da se nekima desavalo to da je sifra dobra, ali da se nesto zeznulo pa d ane moze da udju??????

Mala verovatnoca da se to dogodi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top