SICILIJANSKA MAFIA......KO JE CASTAN JAVICE SE .... I RECI ZASTO MU SE SVIDJA ILI NE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E unistise kao da nikad nije ni bila.
A moram priznati da su bili na neki nacin pravedni.Droga ih zeznula, jer pravi sicilijanci su bili protiv trgovinom drogom dok su pohlepne porodice videle koliko je tu zarada, onda je nastao raskol medju porodica i unistili su se medjusobno.
Sad su samo u istoriji ostali zabelezeni, jer danas vladaju samo narko i duvanska mafija, u Americi barem.Ima i kineska nekog znacaja ali ni priblizno kao ovi.
pozz
 
Bila je neka Italijanska serija o mafiji

MOgli ste videti koliko su svi ti ljudi bili beskrupulozni
Sta su sve radili i koga su sve ubijali samo da bi zadrzali moc i novac koji su zaradili na neposten i neljudski nachin

Tada vam ne bi bili tako kul

Jel ovo dovoljno posteno i CHASNO kako si ti to lepo rekao?
Chast nema nikakve veze sa time. Treba biti iskren
Neka ti whitenicky kaze, ako se toga drzi, sta je chojstvo i junashtvo a to su osobine kojih se treba pridrzavati

Sad malko i k.enjam, ali si shvatio, nisi glup
 
loop:
E unistise kao da nikad nije ni bila.
A moram priznati da su bili na neki nacin pravedni.Droga ih zeznula, jer pravi sicilijanci su bili protiv trgovinom drogom dok su pohlepne porodice videle koliko je tu zarada, onda je nastao raskol medju porodica i unistili su se medjusobno.
Sad su samo u istoriji ostali zabelezeni, jer danas vladaju samo narko i duvanska mafija, u Americi barem.Ima i kineska nekog znacaja ali ni priblizno kao ovi.
pozz
hvala ! ali nebi se slozio da vise ne postoji .
 
Ja pa ja:
Bila je neka Italijanska serija o mafiji

MOgli ste videti koliko su svi ti ljudi bili beskrupulozni
Sta su sve radili i koga su sve ubijali samo da bi zadrzali moc i novac koji su zaradili na neposten i neljudski nachin

Tada vam ne bi bili tako kul

Jel ovo dovoljno posteno i CHASNO kako si ti to lepo rekao?
Chast nema nikakve veze sa time. Treba biti iskren
Neka ti whitenicky kaze, ako se toga drzi, sta je chojstvo i junashtvo a to su osobine kojih se treba pridrzavati

Sad malko i k.enjam, ali si shvatio, nisi glup
JA NEPRICAM O iTALIJANIMA VEC O SICILIJANCIMA, ONI SU RAZLICITI KAO NEBO I ZEMLJA.
ZATO SI IH POGRESNO I SHVATIO.
ALI NEMA VEZE HVALA TI U SVAKOM SLUCAJU
 
jjbranko:
SICILIJANCI KAZU :

Troje ljudi mogu cuvati tajnu
samo ako su dvoje od njih mrtvi !!!!!

mislite o tome i naravno recite sta mislite! :confused:

I ovo treba da je kul?

Ako neku tajnu hocjes da sachuvas, onda je ne govorish nikome, a ne ubijash one kojima si, zbog svoje slabosti, rekao.

If you can't do the time, don't do the crime.

Medju lopovima i ubicama nema chasti.
Ako se sa njima druzis, tako nesto sto si ti gore napisao, mozes i ochekivati.
 
Ja pa ja:
I ovo treba da je kul?

Ako neku tajnu hocjes da sachuvas, onda je ne govorish nikome, a ne ubijash one kojima si, zbog svoje slabosti, rekao.

If you can't do the time, don't do the crime.

Medju lopovima i ubicama nema chasti.
Ako se sa njima druzis, tako nesto sto si ti gore napisao, mozes i ochekivati.
ali nekad nekome moras da kazes svoju tajnu da bi ta tajna resila neki problem ili slicno,
i onda taj sto si mu rekao isprica to nekome i onda nastane haos kad to cuju oni stonisu smeli da cuju.
 
Ja pa ja:
Bila je neka Italijanska serija o mafiji

MOgli ste videti koliko su svi ti ljudi bili beskrupulozni
Sta su sve radili i koga su sve ubijali samo da bi zadrzali moc i novac koji su zaradili na neposten i neljudski nachin

Tada vam ne bi bili tako kul

Jel ovo dovoljno posteno i CHASNO kako si ti to lepo rekao?
Chast nema nikakve veze sa time. Treba biti iskren
Neka ti whitenicky kaze, ako se toga drzi, sta je chojstvo i junashtvo a to su osobine kojih se treba pridrzavati

Sad malko i k.enjam, ali si shvatio, nisi glup

Podrzan stav brate , svaka cast !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top