Sibirski haski

Pozdrav svima!!!

Poklanjam Sibirskog haskija,starog oko 2 god. Jedno plavo oko a drugo je smedje.Crno bela boja.
Dobijate njegovu knjizicu,pasos i sve ostalo od njega.
Cipovan je,redovno je primao vakcine i potrebne tablete.

Ko je zainteresovan neka se javi pa cu mu dati sve podatke.Evo par slika,ako treba imam ih jos...
Razlog davanja :
- imam jos 2 haskija
- pitajte komsije :)
Kupio sam ga kao malog sa 3 meseca,platio 100 eura.Covek od koga sam kupio mi je rekao da biram,samo njega da imam ali nikako jos nesto (drugo kuce,macke,kokoske i slicno).
U tom trenutku nisam razmisaljo jer nista od pomenutog nemam ali nazalost moje komsije to imaju :)
Ja vam takodje prenosim,ako imate kokoske i ostalu zivinu,druge kucice (mladunci mogu),macke i ostalo nemojte ga uzimati osim ako ne nameravate da ga drzite u kavezu.
Kad tad ce se dokopati do njih pa makar i bio vezan.Kazem vam to iz iskustva i jer znam kakav je.
Rasa ko rasa,veoma poznata i pretpostavljam da ima ovde na forumu ali cisto da naglasim kakav je on :
- nisam imao vremena da radim sa njim mnogo sto se u nekim slucajevima i oseti (nije poslusan svaki put)
- tvrdoglav je ko mazga (nikakve batine ne pomazu niti kaznjavanje na druge nacine,elektronsku ogrlicu nisam probao jer mi je to uzas i pravo mucenje)
- sa drugim zivotinjam (kucici,macke i ostale domace zivotinje) je u super odnosima,samo je pitanje vremena kada ce nekoga da udavi (to moje komsije najbolje znaju bez koliko su kokosaka ostali kao i golubova)
- voli slobodu kao i svaka zivotinja (ako ga primer po kazni vezete ili zatvorite u boks,prekukace vam sve dok ga ne pustite)
- od hrane voli sve,granule obozava kao i sve ostalo
- za kucu/stan nije osim ako vam nije stalo do izgleda kuce/stana,sve ce unistiti,cak i lustere :)

To je to,da ne davim vise...Cisto sumnjam da ce neko biti zainteresovan posle svega gore navedenog ali sam samo iskren.





 
M.@.Fu*ker ,druze ,jel bi poslao meni tog haskija. Prelep je. Ali je najveci problem kako da ga pranspotujemo do Blaca. To je izmedju prokuplja i krusevca. Da li moze post express-om? :) Hvala ti unapred.
 

Back
Top