Shta danas uraditi za ljubav?

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Shta cete uraditi danas da voljenoj osobi pokazete koliko vam je stalo do nje...nemojmo se zavaravati,shto propustish danas,sutra je mozda vec navika...dan kasnije vec mozda i monotonija...neka svaki dan donese nekome neshto novo i lepo...Shta cete vi uraditi i chime pokazati danas,voljenoj osobi da vam je stalo do nje...svakog dana neshto novo ,drugachije...neka je sitnica,ali vredi...
 
istrazivach:
Shta cete uraditi danas da voljenoj osobi pokazete koliko vam je stalo do nje...nemojmo se zavaravati,shto propustish danas,sutra je mozda vec navika...dan kasnije vec mozda i monotonija...neka svaki dan donese nekome neshto novo i lepo...Shta cete vi uraditi i chime pokazati danas,voljenoj osobi da vam je stalo do nje...svakog dana neshto novo ,drugachije...neka je sitnica,ali vredi...
Ljudi ustvari i ne znaju koliko im je dobro jedno sa drugima i da vredi davati...sve dok to ne izgube. Gadno je jedino shto se takva saznanja stichu na sopstvenoj kozi.
 
bundeva:
pobeci..." jer te volim, ja od tebe bezim.."

tako rece Napoleon: ''U ljubavi je beg jedina pobeda.''

doduse ovo nema veze sa temom, izvinjavam se..
sta uraditi za ljubav? Suociti se i truditi se, ali nekad se trud ne ceni, pa zato sto kaze bundeva ponekad valja i pobeci, zato sam sad i ja pobegla i dobro mi je, ne dam se
 
Samantha Jouns:
Joj,.....pa ja ako mu pokazem koliko mi je stalo do njega ima da ga ugusim sama sa sobom,..tako da cu malo da sacekam,..mada kazu da nije dobro to ako nekome pokazes koliko ga volis i koliko to je stalo zato sto taj postane HLADNOKRVAN IDIOT!!!
A sto si tako ostrascena, da nisu to mozda TVOJE reci (a, kao, ono neutralno, "kazu"...:lol: :wink: )
Jeste valjda tako....
Nego, je li to vazi ZAUVEK? Bas nikad da ne pokazemo? :(
To je strasno za one koji bi zeleli da daju.... Lepse je davati nego primati (au, sad mi na pamet pade oralni sex, ali nisam na to mislila... Mada....:wink: )
 

Back
Top