shopping Vs. sex

boogie wogie

Ističe se
Poruka
2.357
shopping.jpg



ili

reversa-sofa.jpg


mislim..u čemu je stvar..
 
Posle sexa, ti u šoping sama i to do najbližeg supermarketa, kupiš neku sirovu hranu i onda je sa zadovoljstvom pržiš, kuhaš, pirjaš i pečeš u kuhinji da bi ishranila svoju sexualnu zvijer

Koju? Sebe ili njega da hrani?


Imala ja tako jednom jednog .. pa posle seksa dremnemo dva, tri sata, a onda u kupovinu .. ja mu pre toga napravila spisak sta sve treba da kupi .. ili ako idemo zajedno, ja guram kolica da imam na shta da se naslonim dok chekam u redu, a on puni .. pa posle pakuje i nosi .. a ja polako pored njega ..
 
aj da malo i ja kažem nešto...

deluje apsurdno, da žene kupuju (i kupuju i kupuju) stvari koje će ih učiniti privlačnijima a sam e sve manje "zrače" erosom.

ispade da je kupovina postala sama sebi svrha i da žene više uživaju u tome da isprate neku "novu liniju" ovog ili onog, nego u samom seksu.

U sveopštoj potrošačkoj klimi, najveća žrtva je Žena.

Žena je ciljna grupa.
Ona se svakodnevno sistematski zastrašuje. Ona stari! (daj nove kreme protiv bora)
Ona je debela (daj novu dijetu i pantalone koje se rastežu)
Ona nema/ima sise (daj 1500-3000 evra za smanjenje/povečanje)
(btw, smanjenje se više plaća)

I sve to da bi bila Privlačnija..
Ženu mame u šoping molove i one tamo jure ko pomamljene, samo da bi bile Privlačnije..

A ispade, da što više kupuju, to ih manje ljudi iebu..

Izvolte sad vi.
 
Zene cesto kupuju i suvise trose kad su nezadovoljne, tuzne...Razlog? Pa mnogi ne hebu kako bi trebalo...ne posvecuju zeni paznju...itd....

Diamonds Are a Girl's Best Friend ....cute, lepi su i uvek su tu...:lol::lol:

P.s. i zadovolje te kad ih samo pogledas....sto nijednom muskarcu jos nije poslo za rukom...:-P :-D
 
Odes jednom u soping, drugi put, i vec treci put moras da ides negde dalje ako hoces da ti ne bude isto kao i svaki drugi put. A ako imas toplu sobu i kondome i ako ti nisu plodni dani onda mozes da iskulirate u krevetu najmanje 3 dana, da ne izlazite iz kuce.Dobro, ne da kulirate u krevetu, nego i da se seksate i da kulirate, po ovoj zimi, bolje to nego da se putuje zbog sopinga.
 
ne kupuju žene samo kada su nezadovoljne.
Ta je priča važila nekad.
Sada žene kupuju iz Navike. (ili bar sumanuto idu iz prodavnice u prodavnicu da bi samo probavale stvari, jer kupovna moć naših žena još uvek nije velika)
Žene su zombirane.
 

Back
Top