Shesta beogradska gimnazija (bez exqrzija..)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dajte ljudi, svako normalan vidi da ste pricali samo o ekskurzijama, a Onaj-sto-jedva-ceka-nesto-da-zakljuca (moja malenkost) shodno Pravilniku morao je da zakljuca temu jer je pocelo da se razglaba o stvarima koje nemaju apsolutno nikakvih veza sa temom. Uostalom ako imate nekih primedbi na moj rad imate temu za to pa tamo postavljate pitanja da ne bih zakljucao i ovu temu. Pozdrav
 
peleplay:
Dobro, ako su glavna tema u sestoj jahanje slonova onda pricajte o tome...
Ti kao moderator ne bi smeo da se ovako ponasas. Stekao sam utisak da se ponasas apsolutisticki i da koristis svoj polozaj na najgori moguci nacin. Pretnje i zastrasivanja definitivno ne prolaze u modernom sistemu i savetovao bih ti da pogledas definiciju reci "objektivnost," "sloboda govora," i "profesionalizam."
PEACE OUT
 
Koliko se meni cini nikome nikad nisam ni imao nameru da uskratim slobodu govora, misljenja i sl. (a smatram da nisam). Objektivan sam koliko mi Pravilnik dozvoljava i nikad nisam ni jednu temu zatvorio iz licnog hira vec zbog pravila koja postoje u Pravilniku i kojih se kao moderator moram pridrzavati. Vidim da ti je zasmetao moj komentar da ako su slonovi glavna tema u sestoj gimnaziji ljudi treba da razglabaju o tome. To je bio komentar koji bi trebalo da se shvati kao dobronamerna molba da se ne skrece sa teme jer bih je morao zakljucati po Pravilniku (kao sto se vec desilo sa prethodnom). Nadam se da sam malo razjasnio svoj "apsolutisticki stav" i molio bih sve koji imaju zamerke na moj rad da to napisu na lepljivoj temi pod nazivom Primedbe, pohvale, sugestije ili da se pozale administratorima na moj rad ili po vasem misljenju los rad, ili pak nerad. Pozdrav!
 
Nisam rekao da ekskurzije 6.b.g. nemaju veze sa temom vec prepricavanja povracanja, bancenja, i kojekavih jos gluposti. Ako neko misli da lupam gluposti neka pogleda temu od pocetka do kraja pa ce shvatiti o cemu je rec. Ne zelim vise da se raspravljam i tako skrecem sa ideje zbog koje je ova tema otvorena. Kao sto sam rekao za sve primedbe imate temu ili administratore pa sami odaberite sta vam je drago. Ukoliko se administratori sloze da vise ne treba da budem mod, necu imati nista protiv. Pozdrav!
 
svako po 3... (:
oh da...
ma prvo dobili kontrolni nazad i pogodi shta smo dobili...
pa nas prozvala i pitala zato shto smo joj bili na redu da nas pita...
pa smo se neshto smejali i onda je pop**dila i prozvala nas i pitala nas isto to... i dobili asa... (:

negde u prvoj godini ako me memorija dobro sluzhi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top