SFRJ je bila demokratskija drzava od Amerike i svih drzava Zapadne Evrope sa svojim kolonijama!

To nije dokaz da je Anerika fašistička država!!!!
Amerika bazira svoju politiku na rasizmu, koja je baza fasizma.
Amerika je fasisticka drzava,
images (1).jpg

Ti si najveći lazovcina i prevarant.
Kojem antikomunističkom politicaru je bilo dozvoljeno da ucestvuje na izborima 1968. u Jugoslaviji?

1968 Presidential Candidates from the Communist Party USA
Ne lazi vise i ne izmisljaj, americka politika je bila anti-komunisticka, ali ti posto nemas pojma, nikada nisu ni cuo na lov na crvene vestice u Americi.
Sada negiraj da to nije ni postojalo
:hahaha:

slide_1.jpg

• Haha
Reactions: PA8
Da li ti tvrdiš da jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika nisu sastavni deo fasizma? :rotf: :rotf:
Hitler je ubijao Jevreje i Rome jer su bili nioza rasa, fasizam u svojoj osnovi ima rasizam, a ti naravno nemas pojma.

• Haha
Hitler je ubijao Jevreje i Rome jer su bili nioza rasa, fasizam u svojoj osnovi ima rasizam, a ti naravno nemas pojma.
Ceo forum vidi da te razbijam.:rotf: :rotf:
Da li su jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika sastavni deo fašizma? Da ili ne?

Ceo forum vidi da te razbijam.:rotf: :rotf:
Da li su jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika sastavni deo fašizma? Da ili ne?
:hahaha: Kakva nebuloza
Po tebi ispada da je Caucesku ( koji je bio ljuti protivnik fasizma ) ustavri fasista, jer je kod njega bio jednopartijski sistem, zabrana nevladinih organizacija, zabrana nezavisnioh medija i zabrana kritikovanje predsednika ....
Kako ti nemas pojma
Ha Ha Ha Lol GIF by Lucas and Friends by RV AppStudios

• Haha
:hahaha: Kakva nebuloza
Po tebi ispada da je Caucesku ( koji je bio ljuti protivnik fasizma ) ustavri fasista, jer je kod njega bio jednopartijski sistem, zabrana nevladinih organizacija, zabrana nezavisnioh medija i zabrana kritikovanje predsednika ....
Kako ti nemas pojma
Ha Ha Ha Lol GIF by Lucas and Friends by RV AppStudios
Ti si najveći prevarant. Ja nisam rekao da je fašizam SAMO jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika. Ja sam rekao da su jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika sastavni DEO fasizma. Amerika je posle 1945. imala višepartijski sistem, nevladine organizacije, nezavisne medije i bilo je dozvoljeno kritikovati predsednike.
Ceo forum vidi da te razbijam.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Ti si najveći prevarant. Ja nisam rekao da je fašizam SAMO jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika. Ja sam rekao da su jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika sastavni DEO fasizma. Amerika je posle 1945. imala višepartijski sistem, nevladine organizacije, nezavisne medije i bilo je dozvoljeno kritikovati predsednike.
Ceo forum vidi da te razbijam.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Evo sta si ti rekao da je samo fasizam ! :rotf: Ti si Cirkus
Da li su jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika sastavni deo fašizma?

• Haha
Evo sta si ti rekao da je samo fasizam ! :rotf: Ti si Cirkus
Da li su jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika sastavni deo fašizma?
Ceo forum zna da si ti cirkus i najveći lažov. :rotf: :rotf: Ceo forum vidi da sam rekao DEO. Nisam rekao SAMO.

Sta je definicija fasizma ? Da je sastavni deo ?
Kakav klown, ovkave nebuloze forum ne pamti
Happy Eddie Murphy GIF by Laff
Svi znaju da si ti najveći klovn u istoriji ovog foruma.

Da li su Hitlerova Nemacka i Musolinijeva Italija imale jednopartijski sistem, zabranu svih nevladinih organizacija, zabranu svih nezavisnih medija i zabranu kritikovanja predsednika? Da ili ne?

Svi znaju da si ti najveći klovn u istoriji ovog foruma.

Da li su Hitlerova Nemacka i Musolinijeva Italija imale jednopartijski sistem, zabranu svih nevladinih organizacija, zabranu svih nezavisnih medija i zabranu kritikovanja predsednika? Da ili ne?
To danas ima i Severna Koreja, da nije i ona fasisiticka ? :rotf:
Kako se ti blamiras

• Haha
To danas ima i Severna Koreja, da nije i ona fasisiticka ? :rotf:
Kako se ti blamiras
Ceo forum vidi da se ti blamiras. :rotf: :rotf:
Da li možes da argumentovano objasniš kako si došao do zaključka da ja tvrdim da je fašizam SAMO jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika?

Ceo forum vidi da se ti blamiras. :rotf: :rotf:
Da li možes da argumentovano objasniš kako si došao do zaključka da ja tvrdim da je fašizam SAMO jednopartijski sistem, zabrana svih nevladinih organizacija, zabrana svih nezavisnih medija i zabrana kritikovanja predsednika?
Daj definiciju fasizma ? Reci da ne znas, a ne da lupetas i da spamujes. Jer po tvojoj ''definiciji'' Severna Koreja je fasisticka :hahaha:

• Haha
Daj definiciju fasizma ? Reci da ne znas, a ne da lupetas i da spamujes. Jer po tvojoj ''definiciji'' Severna Koreja je fasisticka :hahaha:
Ceo forum zna da si ti prvak u lupetanju. :rotf: :rotf:

Ceo forum zna da si ti prvak u lupetanju. :rotf: :rotf:
pa8 ne zna sta je fasizam :lol:

• Haha

Back