Quantcast

Sezonska snizenja

hirajgoagain

Zaslu┼żan ─Źlan
Poruka
125.595
meni ─Źesto javlja planeta sport a i mana ume da bude vredna, tj malo malo pa neki popusti, valjda kad je kraj sezone ili sli─Źno, ali nisam skoro odlazila, ─Źak ne┼íto iz mane ima smisla da kupujem pa nisam
ovi sajtovi za kurseve tipa udemy valjda imaju ─Źesto popuste; na┼íla sam neke druge skupe kurseve koji imaju foru da daju mesec besplatno a posle treba da pla─ça┼í, i jeste kao organizovano ali kurs mi nije bio za 10 za te pare, mada verovatno nije ni tako lo┼í a i individualno je ... dodu┼íe kursevi nisu garderoba ┼íto se ti─Źe sezone

hirajgoagain

Zaslu┼żan ─Źlan
Poruka
125.595
jysk ima snizenje u begeu sada, oni tu i tamo imaju sni┼żenje i sad je na stolice npr i jo┼í pone┼íto
npr sa 21000 na 15000 mislim stolica :think:gejmerska doduše
ove kancelarijske stolice su mi malo niske, mislim mo┼że se pre┼żiveti al ne znam ┼íto nisu dodali jo┼í 10cm. ne znam ni koliko traju ali eto ima

hirajgoagain

Zaslu┼żan ─Źlan
Poruka
125.595
gejmerska stolica je još uvek 15.000, a baštenske su se vratile na staro :evil:
u mani u kalu─Ĺerici je neko megasni┼żenje jer zatvaraju radnju, napisali su mi, ne znam vi┼íe od toga :P tj pominjali su 300 din max ili tako nekako, dakle valjda se rasprodalo do sad ; ))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.