SEXY TURCIN ZALUDEO ZENE U SRBIJI....

:rotf:
moram da priznam da je i mene iznervirao pocetak serije, i osvajanje beograda..uzvik> napred protiv nevernika, sto bi bili, jelte, mi:sad2:
no, srbi su skloni mazohizmu, pa tako dozivljavam i neverovatnu popularnost ove serije..:)

...:zag:...@Sky je objasnila...:)...Seriju sam pocela da pratim zbog stanovite slabosti prema konkretnom turskom glumcu :D, istorijskim dramama i najavljenoj visokobudzetnoj, najambicioznijoj produkciji u istoriji turske televizije do sada, koja se po prvi put ozbiljnije bavi ovim, u zapadnim kinematografijama, gotovo potpuno zapostavljenim istorijskim periodom, koji je ostavio neizbrisiv trag i na ovim prostorima...Prestala sam da pratim nakon 45. epizode izgubivsi interesovanje...U pitanju je klasicna kostimirana sapunica, tek smestena u istorijske okvire i sa zvucnim istorijskim imenima kao mamcem za publiku, sto ne umanjuje kvalitet kostima, scenografije, fotografije, muzike i pojedinih glumackih ostvarenja...Najveca zamerka se odnosi na scenario i dramaturgiju..

...Kada je istorijska nedoslednost u pitanju, ocekivana su odstupanja i romansiran prikaz turske imperijalisticke i politike uopste, kao i Islama i osmanske kulture...Iako imam tek nesto vise od 12% 'domacih' krvnih zrnaca, odavno sam naucila da se ne osecam prozvano svaki put kada neka nacionalna produkcija odluci da konzervativnom delu sopstvenog stanovnistva ponudi malo populisticke zabave...Nisam imala izbora - stucanje je postalo problematicno...;) :D...

...Inace, cenim da se serija prati iz istog razloga kao i ostale sapunice - atraktivni glumci, pitka prica, digestovane emocije i instant romantika sa proverenim anestezirajucim dejstvom na napaceni zenski cerebrum i melemom za ranjenu dusu...:cmok:

...Edit:..Bilo je Srba u tadasnjem Beogradu i masovno su stradali tokom osvajanja zemunske i beogradske tvrdjave...
 
Poslednja izmena:
Dajete pare turcima, to je dosta...

TX4WV.gif
 
:rotf:
moram da priznam da je i mene iznervirao pocetak serije, i osvajanje beograda..uzvik> napred protiv nevernika, sto bi bili, jelte, mi:sad2:
no, srbi su skloni mazohizmu, pa tako dozivljavam i neverovatnu popularnost ove serije..:)

Glavni glumci su uvek umiveni, cisti, belih zuba i zgodnog tela pa su takvi, recimo, i krstasi u holivudskoj produkciji a u praksi su bili dlakavi, bezzubi, prljavi i izrazito nekulturni spram Saladinove civilizacije ali kad producenti daju novac tada se uzme Blum i naoruza sjajnim oklopom i svim zubima.

Tako da...ko pravi film njegova volja...duboko verujem i da su arapski narodi Saudijskog poluostrva, Iraka, Sirije, Jordana itd...gledali Nebesko kraljevstvo bez mazohistickih poriva.
 
E to ...i sad ja treba da gledam Turčina , može, preko nišana :mrgreen:
i još je jedan od najbitnijih spomenika u gradu Ćele-kula :evil:
znam da sam sad izazvala revolt kod određenih ljudi jer gledam prošlost a ne budućnost svoje zemlje ali neke stvari ne mogu da zaboravim :confused:

A ove naše kokoške koje se oduševljacaju turcima
posklao bih malo u harem.
Brzo bi se uzele u pamet.
Kad bi čekale po par meseci i da su srećne
ako ih puste da mu ga ....
A, pošto su obična roba,
kad se zadovolje poklanjaju poznanicima.
 
ja ne znam cemu tolika odusevljenost ovim covjekom? meni se turci gade, nekako sama pomisao na njih mi je :bljak: od toliko lijepih srba, nase zene se turcinom odusevljavaju, al dobro srbi su inace poznati po tome da im je sve tudje bolje:dontunderstand:
pa ako si bila u turskoj mogla si da vidis da se prosecni muski srbistanac ne razlikuje bas previse fizicki od prosecnog turcina, bar u evropskom delu. i meni je pomisao na turke ogavna, mada pretezno jer su godine lektira u stilu kostane i neciste krvi odradile svoje, nego samo bih da primetim da srpski vojislav ne izgleda nis drugacije od nekog turskog vojislava. a ni jedni ni drugi nisu bas primer muske lepote, a posebno kad se raspuste tu negde oko 25e godine jer je vezbanje i odrzavanje higijene tako antimuzevno :))))
 
a inace sve te "istorijske" serije gde su svi okupani, nasminkani, picnuti, imaju sve zube u glavi, redovno vezbaju te tako odrzavaju svoja mocna tela, cisti i doterani....i onda kad nastane idealizovanje tog perioda sa oh ah oh uzdisajima kako su bili seksi kul i dominantni tadasnji muskarci, a zene srecnice....znaci katastrofica :)))) ko sto je pisala neki dan na komentarima na b92 ili blicu kako bi volela da je kara alfa dominantni cezar bordzija...znaci devojko, vazi ali tek kad ostruze stroke i skorele tekucine sa svog i tvog tela...uzas :))))
 

Back
Top