Sexy shop

Micko92

Početnik
Poruka
4
Vec duze vreme zelim da pokrenem privatan posao, ali nista mi pametno nije padalo na pamet. Sinula mi je ideja o sexy shopu, s obzirom da u nasem gradu (Leskovac) i okolini nema tako nesto.
Moja najveca dilema je kako ce to ljudi prihvatiti.
Zanima me vase misljenje, a i mojih sugradjana.
 
Vec duze vreme zelim da pokrenem privatan posao, ali nista mi pametno nije padalo na pamet. Sinula mi je ideja o sexy shopu, s obzirom da u nasem gradu (Leskovac) i okolini nema tako nesto.
Moja najveca dilema je kako ce to ljudi prihvatiti.
Zanima me vase misljenje, a i mojih sugradjana.
Mogu samo da zamislim.Ideja ti nije loša, lokacija ti je "disaster".
 
Bilo bi to diskretno, ne bi sljastalo kao Las Vegas. Pritom, vise bi plasirao neke "soft" stvari, ves, kostimi, sve iz 50 nijansi sive. A ove eksplicitnije stvari bi bile u drugom planu, za one koji to vole. Sam lokal, spolja i unutra ne bi bio napadan. Ako me razumete.
 
Fokusiraj se na on-line dostavu i reklamiraj po netu,obavezno sajt pravi i ne žali pare za to,ljudima je verovatnije zgodnije tako. Kada dostavljaš, dostavljaj diskretno da se ne vidi šta je i nikako ne uzimaj lokal gde su škole ili obdaništa da ti ne zasednu na glavu.
Služio sam vojsku u Leskovcu pre 15 godina i niste mi nešto ostavili utisak da ste stidljiv svet. Ali valjda bolje znaš.
 
Fokusiraj se na on-line dostavu i reklamiraj po netu,obavezno sajt pravi i ne žali pare za to,ljudima je verovatnije zgodnije tako. Kada dostavljaš, dostavljaj diskretno da se ne vidi šta je i nikako ne uzimaj lokal gde su škole ili obdaništa da ti ne zasednu na glavu.
Služio sam vojsku u Leskovcu pre 15 godina i niste mi nešto ostavili utisak da ste stidljiv svet. Ali valjda bolje znaš.
Imao sam tako nesto u planu. Imam i svoj lokal, a fokusirao bih se i na on-line, kao i na diskretnu dostavu.
 

Back
Top