Sexy shop

Micko92

Početnik
Poruka
4
Vec duze vreme zelim da pokrenem privatan posao, ali nista mi pametno nije padalo na pamet. Sinula mi je ideja o sexy shopu, s obzirom da u nasem gradu (Leskovac) i okolini nema tako nesto.
Moja najveca dilema je kako ce to ljudi prihvatiti.
Zanima me vase misljenje, a i mojih sugradjana.

Manastirka

Elita
Poruka
19.142
Vec duze vreme zelim da pokrenem privatan posao, ali nista mi pametno nije padalo na pamet. Sinula mi je ideja o sexy shopu, s obzirom da u nasem gradu (Leskovac) i okolini nema tako nesto.
Moja najveca dilema je kako ce to ljudi prihvatiti.
Zanima me vase misljenje, a i mojih sugradjana.
Mogu samo da zamislim.Ideja ti nije loša, lokacija ti je "disaster".

Micko92

Početnik
Poruka
4
Bilo bi to diskretno, ne bi sljastalo kao Las Vegas. Pritom, vise bi plasirao neke "soft" stvari, ves, kostimi, sve iz 50 nijansi sive. A ove eksplicitnije stvari bi bile u drugom planu, za one koji to vole. Sam lokal, spolja i unutra ne bi bio napadan. Ako me razumete.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.216
Fokusiraj se na on-line dostavu i reklamiraj po netu,obavezno sajt pravi i ne žali pare za to,ljudima je verovatnije zgodnije tako. Kada dostavljaš, dostavljaj diskretno da se ne vidi šta je i nikako ne uzimaj lokal gde su škole ili obdaništa da ti ne zasednu na glavu.
Služio sam vojsku u Leskovcu pre 15 godina i niste mi nešto ostavili utisak da ste stidljiv svet. Ali valjda bolje znaš.

Micko92

Početnik
Poruka
4
Fokusiraj se na on-line dostavu i reklamiraj po netu,obavezno sajt pravi i ne žali pare za to,ljudima je verovatnije zgodnije tako. Kada dostavljaš, dostavljaj diskretno da se ne vidi šta je i nikako ne uzimaj lokal gde su škole ili obdaništa da ti ne zasednu na glavu.
Služio sam vojsku u Leskovcu pre 15 godina i niste mi nešto ostavili utisak da ste stidljiv svet. Ali valjda bolje znaš.
Imao sam tako nesto u planu. Imam i svoj lokal, a fokusirao bih se i na on-line, kao i na diskretnu dostavu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.