SEXY HUMOR

Kaze Huso Muji: - "Jesi li cuo, ba, da ima neki hotel u Sarajevu gdje odes, pojedes, popijes, poj.ebes, prespavas, i kad podjes kuci daju ti 100 dem."
- "Ma hajde, bolan gdje si to cuo?"
- "Jeste, majke mi, pricala mi Fata."

8)
 
Otišla baba kod zubara da namesti zube, a ovaj je traži 100eur. po zubu. Baba se požali da joj je mnogo, te joj stomatolog preporuči da proba kod limara od preko puta. Ode baba A limar je namesti celu vilicu za 100eur., samo joj nagovesti da mora strogo da povede računa kada je napolju nevreme.
I tako jednog dana kopa BABA u bašte, nije primetila kada se namrčilo, te kad shvati, uspaniči se usred polja gde da se sakrije. Kako nije našla ništa zgodno, otkOpa rupu i zabi glavu i zatrpa je. Prolazi deda, snimi babu, pogleda okolo, pa opali babu. A BABA ĆE:
UDRI GROME UDRI, AL DO ZUBA NEĆEŠ LAKO DOĆI.
 
Postavila uciteljica Perici matematicki zadatak:
Ako na grani imamo 5 golubova, dodje lovac i ubije 3, koliko ih je ostalo na grani?
Kaze Perica: Nijedan! Ako je lovac ubio 3 ona dva su pobegla...
Nije tacno Perice, rece uciteljica, mada mi se svidja kako razmisljas...
Doso kraj casa i kaze Perica uciteljici: A jel mogu ja vama sad da postavim jedno pitanje?
Idu tri zene ulicom i sve tri imaju sladoloed, jedna ga lize, druga stavlja celog u usta, a treca ga gricka...koja od njih je udata?
Zamisli se uciteljica pa kaze: Valjda ona koja ga stavlja celog...?!
Nije tacno rece Perica, udata je ona koja ima burmu...mada mi se svidja kako razmisljate...:P

Heheheh...dobro vece svima... :D
 
Gazdarica:
Ne znan tocno odakle da pocnen. Iman 28 godina i u sritnoj san vezi vec godinu i po. Sexualni zivot nam je odlican, samo sta meni nesto fali ili bolje rec iman veliku zelju probat sa curon jednu stvar.
Naime ovako, u mladjim danima san volija eksperimentirat drkajuci pa san tako jedanput proba penetrirat u unutrasnjost lignje. Gura san ga u unutrasnjost lignje rukon stiskajuci ulaz u lignju kako bi odrza stimulativni stisak.
Od onda san posta ovisan o tome.

Uvik san volija drkat, a nisan prestaja ni u vezama. Koji put bi nakon sta bi svrsija u lignju je opra, ispeka i izija. Tako san jedanput mojoj curi jos na pocetku veze za veceru ispeka lignje u koje san svrsija.
Nisan ih opra. Totalno me napalilo sta ih je pojila i pofalila njihov okus. Posli te vecere zavrsili smo u krevetu iako je ona imala menstruaciju. Sve je islo kako triba dok ona nije pocela prigovarat
da mi penis vonja na ribu. Naravno da san ga opra nakon igranja s lignjon, ali taj vonj je ipak osta.
Zasmetalo me sta mi je prigovorila za miris pa san joj odbrusija da to njena menstruacija vonja na ribu. Znan da je to bilo glupo, ali u tom trenutku mi se parilo ka prikladan nacin da se izvucen. Nismo se posexali do kraja jer se ona naljutila.
To je bilo davno, a od onda san pazija da nema mirisa po lignji kad se sexamo. Brisa san penis
vlaznin higijenskin maramicama koje san kupija u DM-u.
Ono radi cega pisen sve ovo je moja zelja da koristin lignju i u sexu.
Jako me napaljuje ideja da penetriran u svoju curu s lignjon navucenon na penis (ka sta je inace navucen goldun) i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima. Jos me vise privlaci ista ta koncepcija samo u analnom sexu(analni smo imali desetak puta i oboje gustamo u tome).

E pa sad kad imate uvid u situaciju, da konacno iznesen problem. Kako da predlozin curi sve to? Inace imamo jako dobru komunikaciju, sve jedno drugome govorimo i osin ovoga neman nikakvih tajni pred njom.
Razmislja san da stavin lignju ispod kreveta pa je usrid sexa nataknen i tako udjen u curu, ali mislin da bi joj to bija sok. Ipak je triba pripremit na vizitu jedne morske zivotinje njenin genitalijama.
E pa sad slusan savjete kako da joj objasnin, tj. predlozin ovo. Konstantno razmisljan o tome i
sta vise mislin o tome to mi je normalni seks sa curon sve nezanimljiviji.

Pomozite.
Pozdrav od onoga koji je cesto na peskariji.


... mislim da si VEOMA boles'an ... ***** LIGNJU... ama što ne uzneš da rokaš kuniće, žabe ili možda nešto veće...npr. konje... ili oni tebe... kakva bre LIGNJA !!!
 
prisetio sam se vica kom sam se smejao kao sumanut daklen :

brodolom....na pustom ostrvu prezhiveli....oko 100njak mushkaraca i jedna zhena
posle mesec dana zhena kazhe "ovo vishe ne mozhe da se izdrzhi"....i ubije se
nakon sledetjih mesec dana oni kazhu "ovo vishe ne mozhe da se izdrzhi"....i zakopaju je
nakon sledetjih mesec dana oni kazhu "ovo vishe ne mozhe da se izdrzhi"....i otkopaju je

(:
 
Neke statisticki utvrdene cinjenice:
- 10% zena su imale seksualni odnos samo jedan sat posle pocetka prvog sastanka sa nekim muskarcem
- 20% zena je vodilo ljubav na neobicnim mestima
- 36% zena se izrazava u prilog nudizma
- 45% zena privlace muskarci sa crnom kosom i plavim ocima
- 70% zena najvise voli da vodi ljubav ujutru
- 80% muskaraca nije imalo homoseksualne kontakte
- 90% zena bi volelo da vodi ljubav u sumi
- 99% zena nije nikada vodilo ljubav u kancelariji

Zakljucak:
Statisticki posmatrano, imate vise sanse za seks ujutru sa nepoznatom zenom u sumi, nego sa koleginicom posle radnog vremena u kancelariji...

Pouka:
Ne ostajte do kasno u kancelariji, od toga nema nikakve koristi.
 

Back
Top