Sexualno 'izivljavanje'

Poruka
15.196
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)
 
I da meni je svaka riba trazila da se izivljavam i uvek im je previse neznosti..ono siluj me zivotinjo im je ko dobar dan

E bas tako, i ja sam to primetio, ribama kojima verovatno gori i nemaju odgovarajuci sex kod kuce, bukvalno traze, da se sad neizrazavam neprikladno, tipa razvalime ajde ovako itd itd, mislim da im je potrebno malo grubog seksa ponekad, ne da boli ali vole nekada da se ponasas kao sa igrackom.....mislim da zavisi od zenske populacije uglavnom kakav ce sex da bude.....
 
E bas tako, i ja sam to primetio, ribama kojima verovatno gori i nemaju odgovarajuci sex kod kuce, bukvalno traze, da se sad neizrazavam neprikladno, tipa razvalime ajde ovako itd itd, mislim da im je potrebno malo grubog seksa ponekad, ne da boli ali vole nekada da se ponasas kao sa igrackom.....mislim da zavisi od zenske populacije uglavnom kakav ce sex da bude.....
:ok:ono kao sto me nekad ne savatas s vrata..u hodniku..liftu..wcu..malo pljesnes po guzi..pocepas gacice..a kad ih ugrizes onako halapljivo da bi ih pojeo iebote ozari im se lice
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)

Ponekad mi dođe da se iživlavam. Mada nije da partnerki ne prija. Naprotiv... :lol:
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)

meni su mnoge tražile da se iživljavam,to nije moj stil :D
 
Izivljavanje bi trebalo da bude ona gruba i mracna strana sexa, sex bez osecanja, paznje i ljubavi, neobuzdani zivotinjski sex
a suprotno od izivljavanja bi bilo vodjenje ljubavi, sa neznoscu i zivom zainteresovanoscu kako za zenskim telom tako i za zenskom dushom

Isklucivo sam za drugu varijantu :aha:
 
ako sam ja raspolozena onda sam vise za tu zivotinjsku varijantu

Neki to vole zestoko, no stvar je u tome sto takvo nesto ne zadovoljava emotivne potrebe, a i muskarci su skloni u takvom grubom odnosu da gledaju na zene kao na objekte,
a ako je sex strastven, zivahan i malcice neobuzdan to ne znaci odma da je i zivotinjski,
zivotinje jesu ti koji misle iskljucivo na sebe pa i po cenu partnerovog komforta i zadovoljsta
 
Neki to vole zestoko, no stvar je u tome sto takvo nesto ne zadovoljava emotivne potrebe, a i muskarci su skloni u takvom grubom odnosu da gledaju na zene kao na objekte,
a ako je sex strastven, zivahan i malcice neobuzdan to ne znaci odma da je i zivotinjski,
zivotinje jesu ti koji misle iskljucivo na sebe pa i po cenu partnerovog komforta i zadovoljsta

zivotinje nisu te koje misle iskljucivo i samo na sebe
covek je mnogo bolje razvio tu sposobnost
i ne
mene moj muskarac ne gleda kao objekat ni kada se igramo grubo
radi to zato sto ja trazim
i meni da udovolji
kao i sto cu se ja sagnuti njemu da udovoljim
nemoj misliti da sve sto ispada iz okvira 'normalnog sexa' nije normalno
to je sve sex
 
Da li imate svoju definiciju za ovaj termin? Skoro sam u nekom razgovoru o sexu cula jedno misljenje da je 'izivljavanje kada partner radi samo sta njemu prija, bez obzira na reakcije ovog drugog'! Meni je to vise sebicnost :lol: a izivljavanje definisem kao nesto sto mora da se ne svidja ovoj drugoj str,i sto iskace od standardice. Vezujem to zda neku grubost,sm... Izivljavate se u sexu i kako? ;)

SM nije izivljavanje jer oboje rade ono sto zele.Sve ono sto se radi bez volje i pristanka partnera spada u izivljavanje ali to je vec tezi oblik patologije.
 

Back
Top