Sexualna masta..

Da ali pitanje je o kakvom sexu mastate, to da li mastate bi se onda podrazumevalo da da ako OPISETE TU MASTU, TU FANTAZIJU... Zar sve mora da se opisuje i crta kao malom detetu ili je vceina ljudi ovde mentalno mrtva?

trazis dominantnog zrelog muskarca u kondiciji s teskom rukom :rumenko:

ma nedominantnog deckica tunjavijeg?? : II
ali nije samo nju pusti da bude opaka
sto pisem ovde i ovo : )))
je l da da ovo postoji samo kod mene u kompu a ne citaju ljudi nego neki cudan interaktivan sajt samo iskljucivo za mene, niko drugi od ljudi ga nije pronasao
kako neobicno da mi se to desi
mozda sanjam :P

je l da da ovo postoji samo kod mene u kompu a ne citaju ljudi nego neki cudan interaktivan sajt samo iskljucivo za mene, niko drugi od ljudi ga nije pronasao

koraci ko laki oblaci skoci nek te zemlja odbaci trololol

najdominatniji je onaj ko nepazljivom posmatracu deluje nezainteresovano za dominaciju, lepljenje etikete unapred i sklonost predrasudama je najveci izvor gresaka.

podgrupa tihi dominatori

ako nije dominantan nista
je l igra domine : )

ti volis sirovu dominaciju ponizavajucu. gde se opires a nemas snagu. ne mislim bukvalno nego u prenesenom smislu
ja volim onu umotanu u somot, gde imam snage ali se ne opirem nego prepustam.
u prvom slucaju se zena oseca slabom u drugom prejakom

sazaljevas sebe previse. kad se zavolis mocices ovako na drugi nacin da se igras i uzivas. zivot je zaista lep

Back