Sexi snovi

kosmopolit:
ja sanjam sudnji dan jako cesto u poslednje vreme
to je strasno
ljudi skacu sa balkona,ubijaju se
nebo pocrveni, poput lave i onda jedno veliko nista , poput tackica na TV posle zavrsenog programa
eh , pomislih u snu , pa zar je ovo smrt
nije bolno
uhhhhhhhhhh

znam da nema nikakve veze sa snovima ali eto odlucih da podelim sa vama
naravno da je bilo seksi snova u pubertetu i jos svrsavanja u postelji i tome slicno ali sve to prodje sa godinama

necete imati sexy snove ako vam je u realnom zivotu seksualni zivot ispunjen

Pitam se koliko je tebi godina kosmopolito... ali evo da ne zivis covece u zabludi ispricacu ti svoju pricu:

Ja u pubertetu nisam sanjala sexy snove, a ni mnogo godina kasnije.(naravno , za sve to vreme nisam bila u manastiru) Prvi put mi se to desilo pre 4 godine. U to vreme bila sam u vezi sa osobom koju sam volela i kojom sam bila ispunjena u potpunosti(mislim da ne treba da se prica sta sve to podrazumeva).
Dakle,
i pored razbijanja od sexa svakodnevnog, desilo se to da mi je dosao i u san...sve je u snu bilo isto kao i na javi,samo drugaciji osecaj na kraju...probudila sam se kad sam svrsila, potpuno mokrih grudi(u real life se gotovo i ne znojim)i potpuno vlazna dole i po butinama i sa nekim tupim,ali prijatnim bolom u jajnicima...jednom recju novi osecaj, drugacije iskustvo, prijatno do bola:)

Drugi put ,bese to zimus, isti osecaj,ali ovog puta sa osobom koja mi nije decko, samo poznanik sa kojim sam imala jake verbalne duele.

Znaci: nema veze sa nedostatkom sexa,sa godinama koje imas...jednostavno se tako desilo...za mene novo iskustvo, pa jos prijatno ne moze nikako da skodi. I da "svrsim" pricu: volela bi da mi takvi snovi cesce nailaze :P
 
Druna:
kosmopolit:
ja sanjam sudnji dan jako cesto u poslednje vreme
to je strasno
ljudi skacu sa balkona,ubijaju se
nebo pocrveni, poput lave i onda jedno veliko nista , poput tackica na TV posle zavrsenog programa
eh , pomislih u snu , pa zar je ovo smrt
nije bolno
uhhhhhhhhhh

znam da nema nikakve veze sa snovima ali eto odlucih da podelim sa vama
naravno da je bilo seksi snova u pubertetu i jos svrsavanja u postelji i tome slicno ali sve to prodje sa godinama

necete imati sexy snove ako vam je u realnom zivotu seksualni zivot ispunjen

Pitam se koliko je tebi godina kosmopolito... ali evo da ne zivis covece u zabludi ispricacu ti svoju pricu:

Ja u pubertetu nisam sanjala sexy snove, a ni mnogo godina kasnije.(naravno , za sve to vreme nisam bila u manastiru) Prvi put mi se to desilo pre 4 godine. U to vreme bila sam u vezi sa osobom koju sam volela i kojom sam bila ispunjena u potpunosti(mislim da ne treba da se prica sta sve to podrazumeva).
Dakle,
i pored razbijanja od sexa svakodnevnog, desilo se to da mi je dosao i u san...sve je u snu bilo isto kao i na javi,samo drugaciji osecaj na kraju...probudila sam se kad sam svrsila, potpuno mokrih grudi(u real life se gotovo i ne znojim)i potpuno vlazna dole i po butinama i sa nekim tupim,ali prijatnim bolom u jajnicima...jednom recju novi osecaj, drugacije iskustvo, prijatno do bola:)

Drugi put ,bese to zimus, isti osecaj,ali ovog puta sa osobom koja mi nije decko, samo poznanik sa kojim sam imala jake verbalne duele.

Znaci: nema veze sa nedostatkom sexa,sa godinama koje imas...jednostavno se tako desilo...za mene novo iskustvo, pa jos prijatno ne moze nikako da skodi. I da "svrsim" pricu: volela bi da mi takvi snovi cesce nailaze :P

dogovoreno, dolazim nocas u tvoj san :wink:
 
Al' ga vi udariste na romantiku... Evo nesto sto obicno sluzi kao epitaf, ali moze da se primeni i za snove... A vi primetite sta je cudno :D


Free your mind and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are


:twisted: :twisted: :twisted:

Poz.
 
Simona:
Iskreno koliko ste puta sanjali a da je osecaj bio kao stvarni ili mozda jos i bolji?


Puno puta sam to sanjala. I svaki put je to bilo jako ralno. Desavalo se da se probudim i da me taj osecaj jos drzi.
Sad, to mi je bilo OK kada sam sanjala decka sa kojim se vidjam, ali jednom mi se desilo da sam sanjala nekog nepoznatog decka u belom dzemperu i ja sam se u snu zaljubila u njega. Danima me drzao taj osecaj zaljubljenosti :))
Snovi su cudo! :wink:
 
Ima i boljeg epitafa glede ljubavi i seksa:

Mama was a looker,
Lord, how she shined...
Papa was a good'n,
But the jealous kind...

Papa loved Mama,
Mama loved men,
Mama's in the graveyard,
Papa's in the pen...

:lol:
 
nista nisam sanjala...ili se ne secam..ali ...eto probudile me te...to grcenje..toga...i tako to..ocajno..morala sam da stavim ruku...da pritisnem..u fazonu 'smiri se mala' ..uhhh ..a nije bilo skoro tako..cini mi se...jako to..bas jako...i bas dobro..
 
kada se sanja orgazam --- prosto--znači piški ti se ,,, proveren podatak --bešika pritiska svojom punoćom piiiše i imaš blago golicanje u tom predelu koji nije daleko od kliće
 

Slične teme


Back
Top