Sexi snovi

... sve je u glavi... orgazam se ne desava zato sto se previse istimulira odredjeno tkivo sa nervnim zavrsetcima, vec zato sto mozak odluci da je dovoljno 'stimulirano' i da je red da se oslobode neki pleasure hormoni i sta vec...

ne vidim zasto bi bilo cudno svrsiti u snu... pa moze coveku da se desi da svrsi samo gledajuci ili misleci o nekom eventu bez ikakvog dodira i ikakve fizicke stimulacije.

E sad, naravno, to se retko desava, bar bi trebalo retko da se desava, ali to ne znaci da se ne desava...
 
Devilishgirl:
bullsh.it..orgazam se ne sanja..moze samo da se dozivi/uzrokovan snom/..i nema veze sa piskenjem...ako nisi dozivela..nemoj da lupas gluposti.


ne kažem da sam rodjena pametna , naučna emisija na prvom pre neki mesec -- samo sam slušala šta naučnici pričaju ,,,, mada u pravu si --- ti svemoćna sigurno opet amerikanci s.eru ,,,
 
čekajte, čekajte... ovde je bio pokušaj objašnjenja zašto se sanja orgazam a ne opisivanje načina doživljavanja istog...

Ima i onaj trip, kad neko lupi vratima - ti sanjaš da te je neko upucao, ako ti je mnogo vruće može da se desi da sanjaš kako goriš u nekoj vatri, ali šta sanjaš kad ti se piški, jel to sanjaš orgazam ili sanjaš da si na wc-šolji i... yebiga, ćutiš o tome do kraja života?

Meni su snovi baš zanimljivi, ali ne one priče šta je ko sanjao, nego kako izgleda kad neko sanja, zašto sanja, i šta mu se dešava u snu...
 
ma ok sve..ali porediti intenzivan orgazam, ako uopste zna sta je to..i golicanje dole..koje moze biti uzrokovano..bakterijama ili sintetickim donjim vesom..polnom bolescu..haos..
ok, javi se kad budes ejakulirao misleci o necemu..yebote..jel' kapira neko o cemu pricam..Jake kontrakcije..nezamislive..ma nebitno :?
 
joj bre deviliš ---yeba mu kevu --bakterije imaju svi -- veličine znaš koje su --osim picajzli -dobro de one mogu da svrbe -- ali sigurno ne izazivaju orgazam ,,, ---- jooooooj ima takvih što bi dugu na engleskom preveli kao LONG.... ajd poz
 
GAZDA šo opet puštaš pit bula na mene a????' ,,,, dobro ajd ,,, evo ti razmaši se i puštaj korenje ,,, zabole me ,,,eto zadovoljna --- što ne volim žene sa brkovima ,,,,fuj...5 4 3 2 1 ...ajd deviliš paljba po meni ---- SAD
 
šta je zdravo --- to što imam neku grupu ili triper koga ne mogu da se otarasim ... ili -- to uopšte nije zdravo ,,, znate ja sam veoma polno bolesna osoba ,,,, --a kada sam bila zdrava svršavala sam na dodir ili na pomisao u snu ... ako je nekome strano ....eto -----neki baje se hvale da imaju dobra kola ,,,neki prave nešto na lidu ,,,a ja zabole me ,,,,ja svršavam :D
 
mackica ns:
Zana:
Gazdarica:
Ne znam zasto, ali odavno nemam takvih snova...
Ranije ih je bilo, ali svaki put mi se desilo da se probudim, bas onda kad je najbolje...:(
Valjda od prevelikog uzbudjenja...

I ja probudim isto, mada mi se desilo dva puta da sam i svrsila u snu :oops:
Ja se budim dok svršavam, ili svršavam dok se budim :?
Dešava se, ali baš, baš retko...
Hocu i jaaaa... :cry:
 

Slične teme


Back
Top