Quantcast

Sexi snovi

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
... sve je u glavi... orgazam se ne desava zato sto se previse istimulira odredjeno tkivo sa nervnim zavrsetcima, vec zato sto mozak odluci da je dovoljno 'stimulirano' i da je red da se oslobode neki pleasure hormoni i sta vec...

ne vidim zasto bi bilo cudno svrsiti u snu... pa moze coveku da se desi da svrsi samo gledajuci ili misleci o nekom eventu bez ikakvog dodira i ikakve fizicke stimulacije.

E sad, naravno, to se retko desava, bar bi trebalo retko da se desava, ali to ne znaci da se ne desava...

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
Devilishgirl:
bullsh.it..orgazam se ne sanja..moze samo da se dozivi/uzrokovan snom/..i nema veze sa piskenjem...ako nisi dozivela..nemoj da lupas gluposti.

ne kažem da sam rodjena pametna , naučna emisija na prvom pre neki mesec -- samo sam slušala šta naučnici pričaju ,,,, mada u pravu si --- ti svemoćna sigurno opet amerikanci s.eru ,,,

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
čekajte, čekajte... ovde je bio pokušaj objašnjenja zašto se sanja orgazam a ne opisivanje načina doživljavanja istog...

Ima i onaj trip, kad neko lupi vratima - ti sanjaš da te je neko upucao, ako ti je mnogo vruće može da se desi da sanjaš kako goriš u nekoj vatri, ali šta sanjaš kad ti se piški, jel to sanjaš orgazam ili sanjaš da si na wc-šolji i... yebiga, ćutiš o tome do kraja života?

Meni su snovi baš zanimljivi, ali ne one priče šta je ko sanjao, nego kako izgleda kad neko sanja, zašto sanja, i šta mu se dešava u snu...

Devilishgirl

Poznat
Banovan
Poruka
8.251
ma ok sve..ali porediti intenzivan orgazam, ako uopste zna sta je to..i golicanje dole..koje moze biti uzrokovano..bakterijama ili sintetickim donjim vesom..polnom bolescu..haos..
ok, javi se kad budes ejakulirao misleci o necemu..yebote..jel' kapira neko o cemu pricam..Jake kontrakcije..nezamislive..ma nebitno :?

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
joj bre deviliš ---yeba mu kevu --bakterije imaju svi -- veličine znaš koje su --osim picajzli -dobro de one mogu da svrbe -- ali sigurno ne izazivaju orgazam ,,, ---- jooooooj ima takvih što bi dugu na engleskom preveli kao LONG.... ajd poz

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
GAZDA šo opet puštaš pit bula na mene a????' ,,,, dobro ajd ,,, evo ti razmaši se i puštaj korenje ,,, zabole me ,,,eto zadovoljna --- što ne volim žene sa brkovima ,,,,fuj...5 4 3 2 1 ...ajd deviliš paljba po meni ---- SAD

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
šta je zdravo --- to što imam neku grupu ili triper koga ne mogu da se otarasim ... ili -- to uopšte nije zdravo ,,, znate ja sam veoma polno bolesna osoba ,,,, --a kada sam bila zdrava svršavala sam na dodir ili na pomisao u snu ... ako je nekome strano ....eto -----neki baje se hvale da imaju dobra kola ,,,neki prave nešto na lidu ,,,a ja zabole me ,,,,ja svršavam :D

Gost118

Elita
Poruka
22.413
mackica ns:
Zana:
Gazdarica:
Ne znam zasto, ali odavno nemam takvih snova...
Ranije ih je bilo, ali svaki put mi se desilo da se probudim, bas onda kad je najbolje...:(
Valjda od prevelikog uzbudjenja...

I ja probudim isto, mada mi se desilo dva puta da sam i svrsila u snu :oops:
Ja se budim dok svršavam, ili svršavam dok se budim :?
Dešava se, ali baš, baš retko...
Hocu i jaaaa... :cry:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.