Sexi slicice:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
23 cm i vise:
Pa choveche zar moram sve da pishem, valjda neshto mozes i sam da zakljuchis, a da to ne bude negativno. 8-)
JA SAM BRE MNOGO ZALJUBLJEN U OVU MACHKICU. Evo vec vishe od 800 dana mi se volimo svaki dan sve vishe i vishe...Ja bi najradije stavio slichice na svaku stranu(tachnije i na vrh i na dno strane) da je vidim svaki put kad dodjem na temu. :)


eeeee brate kako ce tebe naguziti ta tvoja machkica...pa ces onda kod mene po lekice dolaziti...xexee...shalu na stranu ti si kreten i potrazi pomoc...a ako se zezash onda se izvinjavam!!!
 
Episkop:
Ma to je super... Ali onda trebaš da ukapiraš da mi ostali ne delimo istu oduševljenost, jer nismo zaljubljeni u nju. Što je i dobro u neku ruku. Da vi potrajete još mnogo više od 800 dana, srećni i veseli... A sada pusti i druge da dobiju svoju porciju pohvala itd.

Ovaj, da... imam jednu ideju za tebe: okači njenu sliku pored ivice monitora. Biće ti uvek tu za tebe, na ma kojoj temi, na ma kojoj web stranici, svuda i uvek...

Ili je stavi kao svoj avatar, ako baš moraš da je vidiš na netu...

E, ali ja se bavim i statistikom... ;) 8-) A ima i onih koji su se takodje odushevili. (Za sada ima vishe od 500 pregleda slichica) :) Nego, nema razloga za zabrinutost, sledece podsecanje je tek na 100. str. ;)
 
23 cm i vise:
E, ali ja se bavim i statistikom... ;) 8-) A ima i onih koji su se takodje odushevili. (Za sada ima vishe od 500 pregleda slichica) :) Nego, nema razloga za zabrinutost, sledece podsecanje je tek na 100. str. ;)

A sama tema ima preko 13000 pregleda. Šta ti to govori, ako se uzme u obzir da si te sličice postavio dva puta ?

I nemoj sada da te neko poklopi i kaže: "Moja slika je do sada imala 501 pregled."
 
@chika_doktor

Što sam ja perverznjak, keve ti ?

@neogeo

Ne gleda se njemu doktorov tuki, nego mora da piše o svojoj mačkici i nađe ljude koji će sa njim da pevaju u horu hvalospeve dotičnoj boginji.
 
Episkop:
A sama tema ima preko 13000 pregleda. Šta ti to govori, ako se uzme u obzir da si te sličice postavio dva puta ?

I nemoj sada da te neko poklopi i kaže: "Moja slika je do sada imala 501 pregled."

500 puta su uvechavane slichice (one na prvoj strani) I posle kazhe meni jedna devojcica :"ne moras da objasnjavas detaljno......"
b015.gif
.

I nemoj sada da te neko poklopi i kaže: "Moja slika je do sada imala 501 pregled."
Ova rechenica mi je prolecni hit no.1

MOLIM SVE FORUMASE, STARE I MLADE, DEBELE I MRSHAVE, PLAVE I CRNE DA ME NE POKLOPE (****** me samo me ne poklapaj te)
d030.gif
 
23 cm i vise:
500 puta su uvechavane slichice (one na prvoj strani) I posle kazhe meni jedna devojcica :"ne moras da objasnjavas detaljno......"

da... tužno...
Shvatio sam ja da su uvećane. U tome i jeste odnos broja pregleda teme & "uvećavanja" 23mm na 23 cm...

E sada i meni dođe kao i čika doktoru da slikam svoj tuki ( lažem, već ga je ova moja slikala i tu je na disku) i da ga okačim na temu. I onda kada ga pregledaju nekoliko hiljada puta (verovatno da bi se smejali, ali to nije ni važno), ja ti dođem i kažem: "Evo, moj tuki je zanimljiviji i seksipilniji od tvoje mačkice !"
 
ko ce ga znati...zato ja sve uzimam sa rezervom...a o forumu i ne razmisljam kao o necem zdravorazumskom...xexe...ja ovdje lupam svakakve gluposti ali barem ne lazem....
 
Episkop:
da... tužno...
Shvatio sam ja da su uvećane. U tome i jeste odnos broja pregleda teme & "uvećavanja" 23mm na 23 cm...

E sada i meni dođe kao i čika doktoru da slikam svoj tuki ( lažem, već ga je ova moja slikala i tu je na disku) i da ga okačim na temu. I onda kada ga pregledaju nekoliko hiljada puta (verovatno da bi se smejali, ali to nije ni važno), ja ti dođem i kažem: "Evo, moj tuki je zanimljiviji i seksipilniji od tvoje mačkice !"

@Episkop
Trazhi drugu zhenu, mnogo si isfrustriran, ili bar tu tvoju vodi u neki salon na prepravku
d035.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top