Sexi šala na prvom dejtu

Hvala ti što se brineš za moj seksualni život, ali on je u dobrom stanju...

Ne znam šta da ti kažem... Kad se devojka napali na momka mnogo šašave stvari prolaze...
Ova tema je nekakav mali eksperiment. Čisto da vidim koliko smo napaljeni... Zapravo pokazuje možda i seksualni život onih koji ovo komentarišu.;)

ovo je jako zanimljivo propali eksperiment spermica pravi eksperiment

sad si sine ko god da procita ovo
Ova tema je nekakav mali eksperiment
zatvorio mnoga vrata doopetom da nisi ni svestan.

Ali ne sekiram se ja ti si svemirski yebac i nema te koja te ne zeli.

Plus sve one moje sto me odbiju jer sam jadan i iskompleksiran i plasim se ako neko kao ti podvikne na ulici na mene ....

Koji nivo kretena treba da budes da "vrsis" eksperiment nad ljudima ? Menege ti li si ?

Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
to moze al posle prvog sehsa ako imas takvu relaciju
al malo je glupo biti tolihi choban
bezobrastine su rezervisane za sehs iebiga a ne ovako
to u stvari najbolje prezentuje chobane
ja bi takvu ribu iskulirao ako bas nije nuzda

Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...

Ако већ квота падне нек’ буде за нешто опипљиво. :maramica:

Na kraju ce reci da nije ni otvarao temu.
1699135784244.png

Inače...

Mislim da bih mu opalila šamarčinu i otišla, za perverziju ti je potrebna inteligencija u suprotnom ispadaš vulgarni prostak, tako da moj savet, ako želiš neku normalnu devojku nemoj takve forice praktikovati

Mislim da bih mu opalila šamarčinu i otišla, za perverziju ti je potrebna inteligencija u suprotnom ispadaš vulgarni prostak, tako da moj savet, ako želiš neku normalnu devojku nemoj takve forice praktikovati
Slažem se sa tobom.
Ova tema je zapravo bila test da vidimo koliko su stvari krenule ka direkt i instant.
Jer pazi u 30+ ili 35+ ili 40+ svi se krešu na prvom dejtu. Ili na drugom.
I kod mlađih situacija je samo na 3-4 dejta. Po mom nekom informisanju je tako.

Ja lično nisam takav. Samo sam hteo da vidim reakciju i na neki način sam i zadovoljan reakcijama.
Iako mi se čini da ako je momak "proveren" ovakve šale komotno prolaze...
E tu je samo razlika u toj "proverenosti". Poštovanju žene dakle.

Kažem ti opet ova tema je samo test. Ja ovakav naravno nisam.

Slažem se sa tobom.
Ova tema je zapravo bila test da vidimo koliko su stvari krenule ka direkt i instant.

Ja lično nisam takav. Samo sam hteo da vidim reakciju i na neki način sam i zadovoljan reakcijama.

Test ti je promasaj na kvadrat.😂
I ubuduce nemoj da vjerujes "svima".😂

Slažem se sa tobom.

Istina, sve je je više i više instant, mene bi uvredilo da dečko sa kojim se tek upoznajem pomisli da ću tek tako da spavam sa njim nakon 4-5 dejtova! Žao mi je što se izgubila ta romantika i što se sve svelo na samo jedno

Back