Sexi šala na prvom dejtu

Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
На првом састанку никада нисам просипао масне шале,опустиш се и пустиш причу да тече.
Не знам како би реаговала на њих,а и зашто бих је,евентуално,доводио у непријатан положај.
Ако сама прича,спонтано одведе на секс не буним се,мада бирам речи.

Ок.Сад си у браку.
Не осуђујем,само ме изненадила искреност.
nisam u braku nego sam bio skroz odustao od zena. Sad sam opet poceo da muvam ribe. Zene neke kad te odbiju bas brutalno i ono te ponize. Posle izgubis volju da prilazis. A te iskompleksirane jadnice su uglavnom i sa 50 same.

nisam u braku nego sam bio skroz odustao od zena. Sad sam opet poceo da muvam ribe. Zene neke kad te odbiju bas brutalno i ono te ponize. Posle izgubis volju da prilazis. A te iskompleksirane jadnice su uglavnom i sa 50 same.
Разумем.И сам сам био,једном,баш ружно одбијен,а стварно сам био пристојан и куул.
Утолико горе,што сам тада заиста ретко прилазио девојкама.
Па једно пола године сам после тога био у фазону.."Не треба ми то"
Дуго сам касније био зихераш,ако ме разумеш...

Naravno nisam rekao da sam ovako nešto uradio, jer nisam...
Samo mislim da čak i u određenom kontekstu i određenim situacijama i devojkama čak i ovako masne fore mogu da prođu...
Па..од 4 милијарде особа женског пола, сигурно има пар примерака које би то сматрале духовитим, можда чак намерно изгубиле опкладу ..и такооо

Па..од 4 милијарде особа женског пола, сигурно има пар примерака које би то сматрале духовитим, можда чак намерно изгубиле опкладу ..и такооо
Hvala ti što se brineš za moj seksualni život, ali on je u dobrom stanju...

Ne znam šta da ti kažem... Kad se devojka napali na momka mnogo šašave stvari prolaze...
Ova tema je nekakav mali eksperiment. Čisto da vidim koliko smo napaljeni... Zapravo pokazuje možda i seksualni život onih koji ovo komentarišu.;)

Али то никад није на првом дејту, упознавању такорећи 🙄
Moguće, ali ja namerno pomeram granicu u ovoj priči... Test, eksperiment...
Na primer koliko ja vidim u 35+ i 40+ ja koliko vidim masa njih se seksa na "prvom dejtu ili drugom, a ako nema na drugom trećeg neće ni biti".
Ovo nisu moje reči.

I sad kažeš da nema mesta ovoj šali, a takva je situacija, ja baš nisam siguran...
Kažem ti eksperiment.

I sad kažeš da nema mesta ovoj šali, a takva je situacija, ja baš nisam siguran...
Kažem ti eksperiment.
Хоћеш озбиљно? То зависи од васпитања од особе, карактера а не од напаљености. Од кад сам сексуално активна а то је баш дуго 😆, никад али баш никад мени се нико не би усудио да изговори шта слично. Просто, не могу да замислим како би одреаговала али сигирно не бих остала са њим ни минут дуже.

Хоћеш озбиљно? То зависи од васпитања од особе, карактера а не од напаљености. Од кад сам сексуално активна а то је баш дуго 😆, никад али баш никад мени се нико не би усудио да изговори шта слично. Просто, не могу да замислим како би одреаговала али сигирно не бих остала са њим ни минут дуже.
Ovo sigurno nije moj stil. Ja radim sve drugačije na dejtovima. Baš zato mi je i zanimljivo kako bi ljudi reagovali na ovo...
A lajt verzije sexy šala prolaze bez problema...

Hvala ti što se brineš za moj seksualni život, ali on je u dobrom stanju...

Ne znam šta da ti kažem... Kad se devojka napali na momka mnogo šašave stvari prolaze...
Ova tema je nekakav mali eksperiment. Čisto da vidim koliko smo napaljeni... Zapravo pokazuje možda i seksualni život onih koji ovo komentarišu.;)
Savjet...prestani se baviti eksperimentima.😂
A ni psihologija ti ne ide od ruke.🙂

Back