Sexi šala na prvom dejtu

Baš zato što više nismo u dvadesetim takve neukusne "glupalice" ne prolaze..

Potpuno je druga stvar kad prodje neko vreme i kad se dobro poznaješ sa nekim..onda sve manje više može da prodje i izazove smeh..
Glavni problem ispade da li je to nepoštovanje žena i da li je momak neotesani prostak ili neko ko laprda gluposti non-stop....
Znači potreban je dodatni info o svemu...
Šala kao šala nije problem...:whistling:

Nema to veze sa tim što više ne očekujemo Mr Savršenog, u pitanju je stil.

Znaš, i kada biram nekoga za sex, šta god mi radili u 4 zida i kako god bi to izgledalo nekome sa strane čudno ili nesvakidašnje ili obično, generalno treba da osećam da on ima stila koji mi se dopada. Recimo ja ne volim pričljive muškarce. Neko ko bi laprdao tako svašta, ajde ko će kome prvo da poliže meni nije nešto što bi me privolelo da jedva čekam takav susret. Pomislila bih da je frivolan. Površnost svake vrste me odbija. Ali bih zato volela da me recimo čvrsto uhvati u nekom momentu za ruku, da osetim snagu. Neke žene to nikako ne bi volele, ja recimo bih. Ali da ne priča gluposti.
Znači kod Paule samo teška priča

Priznajem.Ali se pokuša.
Ženska može i da pita :
- Batice jel ti možeš delfin u cugu 100 m?
Gosn Iskapa odgovara:
-Može Iskapa na tebi čitavu noć u cugu.
-????
-?????
- Ma šalim se samo. Jesi pročitao Malog Princa? - to sam htela da te pitam.
Ma šalim se samo.Jesi čitala Islamska Republika Njemačka od Dejana Lučića?-to sam htio da pitam.

Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
olebteeboooooooooooooooo!

taman mislis nema grdjeg od onog sto si maloprije procitao kad...

Ne bih volela da me neko nepoznat liže :confused:
Niti da pušim nekome s kim se već nisam seksala.
Treba prvo da mi omili njegov rac :zaljubljena:

Tako da koliko god da sam naložena kod mene to ne bi prošlo kao nešto hot. Morala bih da mu kažem znaš kod mene je situacija obrnuta, prvo sex, pa onda oral. Što bi me dovelo u neprijatnu situaciju :rumenko:

Msm, ne stidim se ja bilo čega. Nego samo ovaj primer nije hot za mene. Ali recimo drugi primer, da li ćemo ići kod tebe ili kod mene kući. Mada... i tu bih mogla da se uplašim ako nisam sigurna da li je neki manijak. Najbolje ili kod mene ili na neutralnom terenu. Jbg, ne mogu da smislim šalu tog tipa koja bi kod mene prošla.
nikad od tebe svinger.

Pa znas kako, mozes i direktan i ozbiljan da budes povodom seks teme, nisam bas siguran da ce to da se slegne kako si naumio. U sali pa privali, ako prodje-cool,a ako ne prodje, barem znas kako da se postavis.
Ja licno volim da se nasalim na temu seksa.
E sad, pitanje je ako je neka fora bas neukusna.

Inspirisala me ona Paulina tema o sređenosti na prvom dejtu pa sam se setio nečega.
Okej prvi je dejt i sve, skockani smo neki i u trenerkama i kapuljačama, neke devojke u helankama kupuju lebac pa usput...

Inače...
Da li je okej da momak na prvom dejtu napravi neku grublju šalu?!
Kao na primer momak i devojka se klade oko nečega nebitno oko čega...
I momak u šali kaže:"Ako ja dobijem opkladu ti meni pušiš tamo negde u skrivenim kutcima Kalemegdana na primer, a ako ti dobiješ ja tebi ližem..."

Koliko vas devojaka bi bilo ljuto na takvu šalu na prvom dejtu i koliko momaka bi imalo smelosti da tako nešto kaže?!

-Mnoge devojke ne bi bile toliko ljute realno, jer ionako se svi danas sexaju nakon 2-3 dejta pa i mlađi...
A mnoge bi i prihvatile takvu opkladu.:per:

A zanima me šta misle forumaši i forumašice.:ceka:
Bruder to nije sala, to je pomracenje mozga i pokazivanje totalnog primitivizma i neukusa. Koja predje preko toga ima ozbiljan psihicki problem.

Ako smo napaljeni i pijani i vatamo se ta šala komotno prolazi... bez ikakvih problema... i čak vrlo dobro...
Za prvi dejt nije. Ali čak i na prvom dejtu u određenom kontekstu ili životnom dobu 35+ i sa određenim devojkama može da prođe bez problema.
Ponavljas se.🙂
Izgleda da sam sebe,a i druge,ubjedjujes da je to duhovito.
Ali to je samo primitivno, nekulturno i prostacki.
Prvi sastanak znaci da osobu prvi put vidis,ne poznajes je,ne znas njen smisao za humor,ne znas nista o njoj...A ni ona o tebi.
Dvostruko vise treba da pazis sta pricas,a ne da lupetas i ponasas se prema njoj kao da je prostitutka.
Osim ako takve i ne zelis.

Ponavljas se.🙂
Izgleda da sam sebe,a i druge,ubjedjujes da je to duhovito.
Ali to je samo primitivno, nekulturno i prostacki.
Prvi sastanak znaci da osobu prvi put vidis,ne poznajes je,ne znas njen smisao za humor,ne znas nista o njoj...A ni ona o tebi.
Dvostruko vise treba da pazis sta pricas,a ne da lupetas i ponasas se prema njoj kao da je prostitutka.
Osim ako takve i ne zelis.
Okej tema i jeste projekcija...
Blaže seksi šale uspevaju i na Prvom Dejtu...

I za šalu je potrebna kompatibilnost osoba.
Ono sto je tebi šala,nekom nije.
Zapravo,mislim da je to možda i ključna stvar u razumijevanju između dvije osobe...da isto shvatate šalu.
E,sad...šala ne smije da bude nepristojna i prostačka,to je stvar vaspitanja,niti da nekog dovede u neugodan položaj ili ismeva.
I treće,to što je djevojka došla na sastanak s tobom,ne znači da si neodoljiv,neumoljiv, i da želi seks s tobom čim te vidi sa vrata.🙂
Treba prvo da joj se dopadneš,tj.da dopadljivost bude obostrana.
Malo je ljudi koji imaju mjeru,stil,šarm i da znaju da se šale na fin način.
Ali ne znači da se ne može naučiti.

I za šalu je potrebna kompatibilnost osoba.
Ono sto je tebi šala,nekom nije.
Zapravo,mislim da je to možda i ključna stvar u razumijevanju između dvije osobe...da isto shvatate šalu.
E,sad...šala ne smije da bude nepristojna i prostačka,to je stvar vaspitanja,niti da nekog dovede u neugodan položaj ili ismeva.
I treće,to što je djevojka došla na sastanak s tobom,ne znači da si neodoljiv,neumoljiv, i da želi seks s tobom čim te vidi sa vrata.🙂
Treba prvo da joj se dopadneš,tj.da dopadljivost bude obostrana.
Malo je ljudi koji imaju mjeru,stil,šarm i da znaju da se šale na fin način.
Ali ne znači da se ne može naučiti.
Okej!

Back