SEX

  • Začetnik teme sexy_girls
  • Datum pokretanja
S

sexy_girls

Gost
Da li bi spavao sa devojkom koja je strava,ono cool do daske,a upoznali ste se dva dana ranije?Na njeno insistiranje
Pitanje za muskarce!!! :shock: :x
 
sexy_girls:
Da li bi spavao sa devojkom koja je strava,ono cool do daske,a upoznali ste se dva dana ranije?Na njeno insistiranje
Pitanje za muskarce!!! :shock: :x
ja nisam dechak al nema veze...shta ima loshe u tome?...KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM....KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOMKONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM,KONDOM......
 
8) 8) 8) Ej, narode, manite matematiku kad je ljubav u pitanju... Pa ko je lud da broji dane i gleda u sat... To se samo oseca i zivi, ljubav, sex, osoba koja se voli, tu nema definicije, samo fluid... :wink: :wink: :wink:
 
sexy_girls:
Da li bi spavao sa devojkom koja je strava,ono cool do daske,a upoznali ste se dva dana ranije?Na njeno insistiranje
Pitanje za muskarce!!! :shock: :x

stvarno glupo pitanje!!!!! ne znam muskarca koji to ne bi. ja licno bih i da me uhvati na ulici i odvuce u neki haustor!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Virgo:
Milojko Vasic:
Prosto nemam reči,da li je to jedini primerak ove muške vrste na planeti među nama ili nam je Milojko malo (više) licemer?
Uh, Virgo, zasto odmah 'na nož'. Ja STVARNO ne bih. I ne vidim šta je tu čudno ? Kako je tema postavljena,( tj. pitanje ), ona je cool, strava, i ona insistira na sexu posle dva dana ...
Prvo što bih pomislio to je da tu nisu čista posla, pa bih malo sačekao.
 
sexy_girls:
Da li bi spavao sa devojkom koja je strava,ono cool do daske,a upoznali ste se dva dana ranije?Na njeno insistiranje
Pitanje za muskarce!!! :shock: :x
CUJ SPAVO PA JA BI JOJ SVAKU KAP IZ MALE ISISO A TI PITAS DAL BI SPAVO
 
Milojko Vasic:
Uh, Virgo, zasto odmah 'na nož'. Ja STVARNO ne bih. I ne vidim šta je tu čudno ? Kako je tema postavljena,( tj. pitanje ), ona je cool, strava, i ona insistira na sexu posle dva dana ...
Prvo što bih pomislio to je da tu nisu čista posla, pa bih malo sačekao.

Izvini,nije na nož,ali jednostavno ne mogu da verujem.Nikad ti se nije desio sex na jednu noć,nikad ga nisi poželeo i da ti se desi ti bi ga odbio?Ne znam koji je tvoj tip lepote,ali ajde uzmimo toliko omiljenu Natašu Bekvalac,startuje te ona ili njena kopija,bez obaveza,samo tad i nikad više a ti Milojko :arrow: trk što dalje?
 

Back
Top