SEX...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Heheh ;) znachi bas sam htela da otvorim slichnu temu "klinke vishe nisu nevine...?!" ;PP inache... nije mi jasna ova tema...kako sta mislim o sexu?!Je l' si mozda mislila da li se i dalje ta tema vodi kao tabu ili sta?
 
snaja:
Sve sto mislite o ovoj temi.Kada treba poceti...ima jos toliko pitanja i odgovora! :oops:
Pa ovako ;) kad teba poceti,to je za svakog posebno.. kada mislis da si spremna..ne smes da dozvolis da te iko "navuce" na to..ako ti to zaista ne zelis...a sto se tiche sexa u ranim teen godinama , to je strashno bzvz...a postalo je nazalost i neka vrsta pomodarstva...sve vise i vise klinki gube nevinost sa 13 godina...strashno bwe..:(
 
JaH_G|rL:
snaja:
Sve sto mislite o ovoj temi.Kada treba poceti...ima jos toliko pitanja i odgovora! :oops:
Pa ovako ;) kad teba poceti,to je za svakog posebno.. kada mislis da si spremna..ne smes da dozvolis da te iko "navuce" na to..ako ti to zaista ne zelis...a sto se tiche sexa u ranim teen godinama , to je strashno bzvz...a postalo je nazalost i neka vrsta pomodarstva...sve vise i vise klinki gube nevinost sa 13 godina...strashno bwe..:(

Po mom mishljenju.... ispod 15-16 godina ne treba to raditi...Treba uraditi iz ljubavi, a ne zato sto te neko ucenjuje, ili ti je decko samo napaljeni klinac koji hocje da izgubi nevinost!I to je nesto sto ne treba da planiras...desice se kad se bude desilo, kad oboje budete spremni, i kad oboje budete zeleli...i tada ce biti najbolje.... :D
 
JaH_GIrL .:
silvereye:
JaH_G|rL:
snaja:
Sve sto mislite o ovoj temi.Kada treba poceti...ima jos toliko pitanja i odgovora! :oops:
Pa ovako ;) kad teba poceti,to je za svakog posebno.. kada mislis da si spremna..ne smes da dozvolis da te iko "navuce" na to..ako ti to zaista ne zelis...a sto se tiche sexa u ranim teen godinama , to je strashno bzvz...a postalo je nazalost i neka vrsta pomodarstva...sve vise i vise klinki gube nevinost sa 13 godina...strashno bwe..:(

Po mom mishljenju.... ispod 15-16 godina ne treba to raditi...Treba uraditi iz ljubavi, a ne zato sto te neko ucenjuje, ili ti je decko samo napaljeni klinac koji hocje da izgubi nevinost!I to je nesto sto ne treba da planiras...desice se kad se bude desilo, kad oboje budete spremni, i kad oboje budete zeleli...i tada ce biti najbolje.... :D
PRE 16-e nikako.ali sve vise mladih bi htelo "to" i pre 14 godina.ali to nije sasvim normalno.pitanjce za devojke:kolika je duzina muskog polnog organa dovoljna za vas ukus i koliki bi voleli da je da ga dobro ispusite.
JaH_G|rL . jel mozes molim te da promenis nick??!
 
Pravo vreme za sex je onda kada osetis da si fizicki,a narocito psihicki spreman/na za to i kada si siguran/na da to zelis i da mozes prihvatiti odgovornost koja uz to ide.Pogotovo je vazno za prvi put da se desi iz ljubavi uz obostranu zelju.Ako hoces da "skines" nevinost samo zato da bi se hvalio/la u drustvu ili da se ne bi razlikovao/la(mozda bas suprotno?!) od ostalih,onda to ne moze biti dogadjaj za pamcenje u pozitivnom smislu.
 
nenushka:
Jedna moja drugarica je izgubila nevinost sa 13 godina.Sada ima 17 i cerkicu od 5 meseci
Auu...pa to je stvarno strashno...
Inache..da se ne ponavljam jos uvek stojim iza svojih stavova i uverenja,da to ne treba raditi tek tako iz nekog hira...nego da ima neko znacenje...
 
Vremena su takva.Decko koji sa 14 ne upraznjava sex je gay a devojka koja ga upraznjava je *****.Glupost :?
___________________________

SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top