(Sex) veza sa udatom

Vako, u oba slucaja- i mom i "tvom" zena najebe, ako je trudna (kako muzu objasniti tudje dete?). Ali, svako odgovara za svoje postupke. I ako pogresim, pogresicu zato sto sam to ja i snosicu odgovornost za posledice, jer su i one deo mog izbora. Pa tako i ta udata zena- ako je spremna na odgovornost za svoja dela, sto da ne- moguca je takva veza. Ako ta vezqa postane problem tipa ona je trudna, iliz aljubili se jedno u drugo- bolje je i za nju i za njenog supruga da vise ne budu zajedno, a i za njihovu decu, ako ih ima. Zasto odrzavati brak, ako mu fale tako velike stvari da zena, ili muskarac- nebitno, dobije dovoljno prostora da se zaljubi u drugog/drugu? Jer tu vise nema postovanja...
 
Vako, u oba slucaja- i mom i "tvom" zena najebe, ako je trudna (kako muzu objasniti tudje dete?). Ali, svako odgovara za svoje postupke. I ako pogresim, pogresicu zato sto sam to ja i snosicu odgovornost za posledice, jer su i one deo mog izbora. Pa tako i ta udata zena- ako je spremna na odgovornost za svoja dela, sto da ne- moguca je takva veza. Ako ta vezqa postane problem tipa ona je trudna, iliz aljubili se jedno u drugo- bolje je i za nju i za njenog supruga da vise ne budu zajedno, a i za njihovu decu, ako ih ima. Zasto odrzavati brak, ako mu fale tako velike stvari da zena, ili muskarac- nebitno, dobije dovoljno prostora da se zaljubi u drugog/drugu? Jer tu vise nema postovanja...
u bre kako si pametna kad nije tvoje dupe u pitanju:lol:
 
Pre je i sivo, nego crno- belo. Ja bih rekla da je sareno.

sareno napravis sam sebi....a lako moze da ti bude belo bas kad su musko-zenski odnosi upitanju....vodis racuna sa kim se petljas i postavis pravila igre koja dovode do najmanje komplikacija....cak i tada moze da se desi da se stvari zakomplikuju ali ako svesno ulazis u konfliktne odnose vec od starta sebe osudis na probleme....ne vidim svrhu tome, valjda musko-zenski odnosi sluze za uzivanje, druzenje, sex, izlaske.....a te zabranjene veze vecinu od toga ne mogu da pruze....i malo je neobicno sto se vecina ljudi zavarava kako zna da se drzi pravila a posle kad se zaljube i traze preko leba pogace, drugi im je kriv.....
 
Још испаднеш хуманиста хахаххаа

Ја бих конкретно је*ао удату без проблема.. Што каже мој ортак "нисам ја љубоморан тип, мени њен муж не смета" хаха
 

Back
Top