Quantcast

(Sex) veza sa ozenjenim

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.784
i da...pojaviće se ovde brdo osoba koje će ti spočitavati moral, finoću, čistotu i slično, ali ne obaziri se na to...svi smo ljudi i svi kad tad makar pomisle na to, ako već nemaju muda da se usude na to...:ok:

Norma Dzin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.856
Xaxa, pa gresni su, ili imaju gresne misli, pa se prepoznaju :lol: Ja sam od retkih koji bi, makar na forumu i pod laznim imenom, priznali svoje poroke.

Pa ne priznajes za dzabe te poroke, nego ti je jedan malo, pa si dosla po jos cim se ovaj ne "javlja"....ako ti se uopste ikada i javljao.

@ tema

Ako zelis da budes nekom "otirac za noge" (ili za nesto drugo, jos gore) - samo napred!

georgejune

Starosedelac
Poruka
166.048
nema tu sta da se prizna svako ko te ili vas vidi jasno mu je po tretmanu koji si opisala..skoro je jedna drugarica posle 2 i nesto god ''veze'' saznala da covek zivi sa zenom i decom..ima + stan za kombinacije i kod nje su se vidjali..niko od nas nije imao potrebu da komentarise ali je bilo jasno sta znace njegova cesta poslovna putovanja..ima tu jos puno detalja koje zene obicno ne vide jer se zadovoljavaju mrvicama..a postavlja se pitanje ako si pristala biti druga..5a-6a..kako ce te neko gledati kao prvu i jedinu i da li si zainteresovana za to

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.784
pa to je suština cele priče...i kamo sreće da ima još takvih kojima ne smeta da su "druge" i koje oće samo seks i ništa više od toga...:heart:
a i to "druga" može da se posmatra na drugačiji način, al me sad mrzi da pišem, ionako već previše filozofiram...

Sunashce

Primećen član
Poruka
547
:hahaha:
...pa da...važna u smislu da ne kuva i pere i pegla sam...
hahaha, to i je i sam priznao :lol:
@Norma, ti si bas sigurna da znas ko se kome nudio :lol: Ja sam primetila da je muskarac, kome je zapao standardan brak sa zenom koja cisti, pere, kuva, pegla i cuva dete (pa, samim tim, i nema vremena za svog muza, jer uvece mrtva umorna zakunta u drugoj sobi), zagoreo ko zagoreo tiganj. Da spavaju u istom krevetu, sta mislis- da li bismo mogli nocu da izvodimo svakojake kojestarije preko skajpa i da li bi mogao da se iskrade iz kreveta da bi se video sa mnom? To sto se ne javlja moze svasta da znaci, izmedju ostalog i da spava s drugom (ako se u to budem uverila, a to je lako jer zivimo u malom mestu, pa lako mogu da ga otkrijem, odjebacu ga), a mozda ima obaveze oko deteta.

Sunashce

Primećen član
Poruka
547
nemoj opet da predstavljas kako zene znaju sta hoce..pise lepo veza..ona zeli vezu ili misli da je u vezi za razliku od njega
Lepo pise- sex veza. Ima razlike ;)
A stavila sam sex u zagradi, zato sto ni sama vise ne znam sta zelim. pre njega sam zelela ozbiljnu vezu sa slobodnim, a sad su mi se neke kockice pobrkale, stvarno ne znam sta bih i kako bih. Nisam ni zaljubljena, samo me ponekad hvataju neki blesavi momenti. Ne znam kako da opisem situaciju.

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.301
pa šta će drugo...i da nije priznao, podrazumeva se...to je jedan od najbitnijih razloga zašto oni muškarci koji varaju i dalje "čuvaju" suprugu pored sebe, a ne razvode se...:lol:
edit...da mu je supruga bitnija od spremačice, da je makar malo poštuje ne bi mu ni padalo na pamet da je prevari...

eto. najbolje ja da nikad ne naučim da kuvam, spremam, peglam.. bar da znam kad bude 'teo da se razvede, da će da se razvede odma'. bez ideje da mu ja budem spremačica dok kreše drugu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.