sex utroje :-)

katarina85

Zainteresovan član
Poruka
126
caos. ja sam ovde nova, verujem da ste o ovome pricali vec mnogo puta ali mozda nije lose nesti i ponoviti a ja medju predhodnim temama nisam uspela da nadjem bas ono sto me zanima pa zato pokrecem temu, nadam se da je to ok :)
vec duze vremena razmisljam da probam sex utroje sa svojim deckom i jos jednom devojkom, konacno smo odlucili da to i uradimo ali.... problem je kako naci devojku raspolozenu za tako nesto :rumenko: zanimaju me vasa licna iskustva, i muskaraca ali pre svega devojaka, one ce me bolje razumeti jer shvataju da ne zelim tako nesto sa bilo kim a vama muskarcima (ukljucujuci i mog decka ;) ) svaka napucana valja... Inace, mi sasvim ok izgledamo, imamo po 24 god, zivimo u bgd, izlaziomo ali ne previse cesto i obicno je u sirem drustvu tako da to nije bas pogodno za trazenje tako neceg....
volela bih i da cujem neko zensko iskustvo, kako se dopalo nekoj koja je imala prilike tako nesto da proba...
pozz i nadam se da nema mnogo slovnih grski u postu i da je koliko toliko smislen, probajte da me razumete pisem ga u 5 ujutru posle citavog dana i noci ucenja :D
 
Samo uči srećo, smisleno je. :ok: Zaželela si se pice, jasno je. I ja sam, razumem te. Muka.:( Problem si već prepoznala, upravo to - kako naći devojku raspoloženu za tako nešto, takvo je i moje (ne)iskustvo. :( :rumenko:
 
Verovatno.I ja sam za jedan na jedan.Mozda hoce da unesu nesto novo u vezu ali to obicno ne izadje na dobro.
Mada,da sam solo i najmim dve na dve chuke,to i mogu da razumem.:lol:

I ja mislim da to nikad ne izađe na dobro.Ili je dotična dama prekrivena lez, sputavana raznim predrasudama, pa kad se "otkači" uz pomoć baje, odleprša u druge vode.A ako mu samo čini merak...onda ga je on načisto ugasio.Na nos će da mu izađe tih 5 min zadovoljstva.:sad2: Mada, znajući muška maštanja, čisto sumnjam da bi bilo više od 5 sekundi.:hahaha:
 
:worth: ti si moj guru....onaj sto gura......:D

Dobro... To smo razjasnili. Pođimo od toga. Zamisli sad da si na mom mestu i da ti istovremeno to kažu njih dve, ti srećo :cmok: i neka jedra, preplanula plavojka od dva metra - noge do zemlje i tako to, kao izvajana, sa grudima koje kipe i čulnim usnama koje bi odvalile auspuh na Mercedesu CX (pre neki dan videh takvu u BG, mislio sam da je travestit :rumenko:)... Ko tako nešto ne bi poželeo? :zper:
 
Dobro... To smo razjasnili. Pođimo od toga. Zamisli sad da si na mom mestu i da ti istovremeno to kažu njih dve, ti srećo :cmok: i neka jedra, preplanula plavojka od dva metra - noge do zemlje i tako to, kao izvajana, sa grudima koje kipe i čulnim usnama koje bi odvalile auspuh na Mercedesu CX (pre neki dan videh takvu u BG, mislio sam da je travestit :rumenko:)... Ko tako nešto ne bi poželeo? :zper:

:think: a sta da ja radim dok se ti trpas???.....da strikam nike patike mozda???? :rotf::besna::whistling:
 

Back
Top