Sex u Mjanmaru

Ordačni Bužap

Domaćin
Banovan
Poruka
3.407
Čuo sam da u Mjanmaru (nekadašnjoj Burmi), ako si muškarac, kad napuniš 24 godine dobiješ na poklon od države 4 žene, ili 3 žene i kravu, ili 2 žene i 2 krave, po izboru, u zavisnosti šta ti više treba - piččke ili mleka.

To je licemerije. Bolje da im ponude ovcu umesto krave, jer onda dobiju i jedno i, ovaj... drugo...

Ili je bolje 1 žena i 3 krave... i onda čovek može da započne privatni biznis.

I setim se one kokoške iz jednog starog crtaća: “Tražim muža-a-a...” Ha ha ha...

Šta vi mislite
 
Čuo sam da u Mjanmaru (nekadašnjoj Burmi), ako si muškarac, kad napuniš 24 godine dobiješ na poklon od države 4 žene, ili 3 žene i kravu, ili 2 žene i 2 krave, po izboru, u zavisnosti šta ti više treba - piččke ili mleka.

To je licemerije. Bolje da im ponude ovcu umesto krave, jer onda dobiju i jedno i, ovaj... drugo...

Ili je bolje 1 žena i 3 krave... i onda čovek može da započne privatni biznis.

I setim se one kokoške iz jednog starog crtaća: “Tražim muža-a-a...” Ha ha ha...

Šta vi mislite
:hahaha1:

e svašta ću ovde pročitat...
 
Čuo sam da u Mjanmaru (nekadašnjoj Burmi), ako si muškarac, kad napuniš 24 godine dobiješ na poklon od države 4 žene, ili 3 žene i kravu, ili 2 žene i 2 krave, po izboru, u zavisnosti šta ti više treba - piččke ili mleka.

To je licemerije. Bolje da im ponude ovcu umesto krave, jer onda dobiju i jedno i, ovaj... drugo...

Ili je bolje 1 žena i 3 krave... i onda čovek može da započne privatni biznis.

I setim se one kokoške iz jednog starog crtaća: “Tražim muža-a-a...” Ha ha ha...



Šta vi mislite
ja mislim da si ljubomoran na Mjanmarce
 
ja mislim da neko tamo ili vredja zene, ili krave, a svakako ne zeli dobro muskima preko 24g...\

... naravno sve pod neverovatnim uslovom da je vest tacna

a ako bas mora, onda 2+2 pa mogu da pricaju, a ja idem da spavam
 

Back
Top