SEX U KOLIMA

To je neka narodnjacka pesma radio "Istok" bolje da vam ne citiram dalje...
Elem...
Eh, sex u kolima. :? Morali smo tako, jer je imao devojku pa bi nilo malo nezgodno kod kuce... :D Mercedes 260 mislim da je onaj veliki gastabajterski. Sa otvorenim krovom. Sediste zadnje pristojne velicine, nije bas za egzibicije, ali ko se snadje super mu je. Imala sam sve: prirodu, zvezdano nebo, muziku, dobrog tipa... Ispunila sam sebi fantaziju i posle druge veceri ga vratila devojci. Da se ne pita devojcica sto su amortizeri propali... :twisted:
 
Nikola:
Gazdarica:
E, u gepeku nisam probala... Doduse, jednom sam golog tipa, zatvorila u gepek... Jadnicak, sav se istraumirao... :roll:

Jesi li razmisljala u haubu da ga zatvoris, pa da ukljucis motor i ventilator? :twisted:

Stvarno umes da budes surova :D
Dobra ideja, ali nazalost, tamo ne moze da stane...
Ipak se radi o covjeku od 192 cm i 102 kg...
Ne bi ni u gepek stao da auto nije bilo karavan verzija... :wink:
 
Gazdarica:
Guardian:
Gazdarica:
E, u gepeku nisam probala... Doduse, jednom sam golog tipa, zatvorila u gepek... Jadnicak, sav se istraumirao... :roll:

Ti ljubav iskazujes na bas cudan nacin! :D :wink:

Ma, kakva ljubav... To mu je bila kazna sto je nesposoban... Sex s njim, ni u ludilu... :lol: :P 8)

Ma trebala si mu muda staviti u gepek i snazno ga zatvoriti, sramoti nam muski rod....

Jesi li ga ostavila u gepek ili si ga posle nekog vremena oslobodila...mozda mu se digo od straha...
 
Robinzon Kruso:
Gazdarica:
Guardian:
Gazdarica:
E, u gepeku nisam probala... Doduse, jednom sam golog tipa, zatvorila u gepek... Jadnicak, sav se istraumirao... :roll:

Ti ljubav iskazujes na bas cudan nacin! :D :wink:

Ma, kakva ljubav... To mu je bila kazna sto je nesposoban... Sex s njim, ni u ludilu... :lol: :P 8)

Ma trebala si mu muda staviti u gepek i snazno ga zatvoriti, sramoti nam muski rod....

Jesi li ga ostavila u gepek ili si ga posle nekog vremena oslobodila...mozda mu se digo od straha...
Pustila sam ga poslije nekog vremena... Ipak je bila zima... :roll:
 
Gazdarica:
Ma, dize se njemu uvijek bez problema, ali sta to vrijedi, kad momak nije ebac... On bi samo da lize... E, ne moze to tako...

Sto nisi pustila coveka da malo lize i da skupi nektar koji bi mozda u njemu izazvao niz lancanih reakcija, povecao lucenje adrenalina e onda bi te ebac zaskocio i rasturio, tako bi otisli kuci srecni i zadovoljeni...
 
Jock Robi, nista od toga... Vidjam se s njim od 2001. godine, a jos nismo imali odnos... Ma, nismo se ni poljubili... Kakav ebac, bolan... Da on ima J od ebaca, do sad bi mi to pokazao...
 
Gazdarica:
Jock Robi, nista od toga... Vidjam se s njim od 2001. godine, a jos nismo imali odnos... Ma, nismo se ni poljubili... Kakav ebac, bolan... Da on ima J od ebaca, do sad bi mi to pokazao...

Pa sto ti nisi poebala njega kad on nece tebe. E da mi je da sam bar jednom od 2001 bio na njegovom mestu nebih ti dao ni sekunde predaha sve do krova ma i na krov ako treba...Uhhhhhh breeeeeee...
 
Gazdarica:
Ma, svidja mi se, ali ne mogu da ga podnesem u velikim kolicinama... Vec nakon sat vremena provedenih s njim, jedva cekam da odem kuci... :roll: :roll: :roll:

Vi pokusavate da budete zajedno od 2001 i jos niste, zar to nije mnogo, a pored toga sto nakon sat vremena jedva cekas da odes ti i dalje sebe teras da pokusas...da li je to prava osoba za tebe Sefice...
 
Ma, ne pokusavam ja da s njim imam nesto vise od ovog sto imam... Kad sam raspolozena, vidim se malo s njim, a potom odoh svojoj kuci... I to je to...
Nemam nikakvih ambicija da nas odnos podignem na neki visi nivo...
 
sa kosmom se ne bih slozio! jugic ne da nije los, nego je najbolji.
zasto? zato sto izmedju prednjih sedista nema onih pregradaka, menjac je povucen napred pa ne smeta, rucna je malo dublje, pa cak i kad je povucena ne smeta, ne postoji onaj most koji ide od kontrolne table ka menjacu nasloni se spustaju skoro u horizontalu (i to jednim jedinim potezom) itd, idt.
kod nekih mnogo modernijih (stranaca) seks na prednjim sedistima je prosto nezamisliv (sreca te je tu zadnje)
jednom sam imao seks (prakticno) u gepeku. posto sam preko dana prevozio neke stvari zadnje sediste je ostalo preklopljeno... ... eto izazova.

sada seks u kolima upraznjavam veoma retko, ali mi je veoma drago kada vidim neke klince kako kolima izlaze iz nekih pritajenih mesta, a stakla zamagljena, odmah me uhvati neka nostalgija
 
Gazdarica:
Ma, ne pokusavam ja da s njim imam nesto vise od ovog sto imam... Kad sam raspolozena, vidim se malo s njim, a potom odoh svojoj kuci... I to je to...
Nemam nikakvih ambicija da nas odnos podignem na neki visi nivo...

Pa sto gubis vreme, daj sansu pravoj osobi koja ce u tebi probuditi zelju da se kreces ka visim nivoima...sta je to u Banja Luci nema tipa koji bi to ucioni....
 

Back
Top