Sex u doba KORONE

imam radno odelo za ove potrebe.
6107mYTEczL._AC_SL1276_.jpg
 
Badava vam ako ste čitali ,,ljubav u doba kolere" /oni koji ne umeju da čitaju knjige, možda im je neko čitao prevod istoimenog filma, ali to nije isto kao što znamo, te lepo da im neko pročita i knjigu/
elem, kako će vaš sexualni život/o ekonomiji nećemo/ izgurati ovu koronu?
rešite test i otkrijte, ups nemam test!
dajte nešto da vam ne čačkam po mozgu, npr kako zamišljate sex u doba korone, ponudiću vam neke odgovore, budite slobodni i ponudite vi meni više ideja, ne morate da zaokružujete moje, nego..evo ih:
a) nemam sex jer saosećam dok partner-ka ili ja bolujem
b) imam sex u nekoj htz opremi ili pčelarskoj, al nemamo kondome
c) tucamo se kao ludi, al maske na licu
d) onanišemo svako iz svog kraja sobe/pod uslovom da kvadratura ispunjava uslov da smo dalji od 3m/ i čežnjivo se gledamo
e) gledamo poranjavu i nadrkano grickamo semenke, jer ne može on kod švalerke, ni ja kod švalera/varijanta volimo se-retko ili nikad imamo/nemamo sex nas dvoje/
f) nemam sex, ne testiram se na koronu, nego ovde na ljisu na tabove i dodoline testove, oni su ipak jeftiniji
g) sexamo se preko vibera, skajpa i ostalih drušvenih mreža
Pa ovo na krajevima sobe, ali imamo i kišobrane jer mala kad skvirtne poliva do 4 kubika prostor a ja kad pustim mlaz očistim blato i lišće iz ćoškova ko komunalni kad peru ulicu. Toliko!
 
Niko nista u stampanim medijima,ne daje obavestenja da li je dozvoljeno vencavanje u Opstinama,u vezi sa pandemijom.Mnogi buduci parovi,koji nameravaju da se zvanicno vencaju,ne znaju sta da rade.Problem je u tome,sto mnoge devojke,nece da stupe u intimne odnose,sa buducim muzem
dok im ne udare pecat na vencanom listu.Jednostavno,nece da se seksaju na veresiju.Znaci treba objaviti preko svih glasila,da li Opstine vencavaju
ili.......na devojkama je da odluce,da li ce dati "robu" unapred,ili ....nece.......
 

Back
Top