Sex u 19 veku

ja mislim da ne da su se hebali u proslosti nego je to bilo ko dobar dan ko koga dovati,samo dok se ne sazna...pa se posle nije znalo sto dete lici na konjusara :zper: a mali od svalje na grofovog dedu :D

u ostalom odakle se sifilis rasiri toliko u proslosti i slicne bolestine...a i kad nisu imali struju internet,hrana i pice je bila luksuz,radili su od jutra do mraka ovi iz radnickih klasa,na koji drugi nacin su mogli da se zabavljaju i nadju neki smisao zivotu :neutral:
 
kad pomislim na seks iz 19 veka odmah mi lose...setim se kupanja to jest ne kupanja...zahvalna sam sto sam rodjena sad..ono ne bih prezivela:D..al seksa je bilo to je definitivno...samo kakvog...pa smrdljivog uglavnom
francuzi su zato i izmislili parfeme i perike...zbog nehigijene
a Versaj je smredo na kilometre
 
Pa, veliki broj eksperimentisanja je pomocu, ili je samo podstaknut, gomilom pomagala koja su u upotrebi...

Sam nacin zivota im nije dozvoljavao velika eksperimentisanja...

kad pomislim na seks iz 19 veka odmah mi lose...setim se kupanja to jest ne kupanja...zahvalna sam sto sam rodjena sad..ono ne bih prezivela:D..al seksa je bilo to je definitivno...samo kakvog...pa smrdljivog uglavnom
francuzi su zato i izmislili parfeme i perike...zbog nehigijene
a Versaj je smredo na kilometre

:ok:...tako je ...oralnog seksa npr nije bilo sigurno
 
Jok i nije, još mi je pradeda pričao sexualne pustolovine svoga dede

Sta ti je konkretno pricao...kako se od mirisa karakteristicnog za mindzu koja 2 meseca nije oprana onesvestio ili kako mu je bio zapusen nos ali se ipak ispovracao jer svasta se dole nakupi za 2 meseca . :neutral:

Izvinjavam se ako sam nekima izazvala nadrazaj za povracanje i zgadila seks ali ovaj Brajko izaziva
 
Sta ti je konkretno pricao...kako se od mirisa karakteristicnog za mindzu koja 2 meseca nije oprana onesvestio ili kako mu je bio zapusen nos ali se ipak ispovracao jer svasta se dole nakupi za 2 meseca . :neutral:

Izvinjavam se ako sam nekima izazvala nadrazaj za povracanje i zgadila seks ali ovaj Brajko izaziva

Otkud ti to da se naše babe nisu prale. U mom dvorištu postoji bunar sa vodom i nisu se prali na svaka 2 meseca kao što misliš, već 1 do 2 puta nedeljno, ako ne i češće.
A šta se dole ( na mindži ) nakupi posle dva meseca ne pranja, mislim da je neko rudno blago ili nešto slično
 
Kazanova je ziveo u 18.v, a ne u 19.v,ali moze da posluzi kao primer.
Slavni ljubavnik rođen je u Veneciji 1725. godine, živeo je 73 godine i za to vreme imao zvanično 116 ljubavnica, a nezvanično još toliko.

Ja poznajem neke koji se hvale da su u svojih 40-ak godina vec presli tu brojku.:rotf: Kazanova nije imao dobrog PR-a..:mrgreen:
 
ma jok seks i perverzije su izmisljeni u 20 veku...joj kako smo mi sad pametni a oni tad nista nisu znali :roll:
a narodi starog sveta su jos pravili nevidjene orgije i perverzije kakve mi nikada u zivotu, bar vecina nas, nece doziveti
a posle su se od sredjeg veka ka ovamo kao malo femkali..u stvari orgije su se prebacile samo iza zatvorenih vrata i to je to
 
Otkud ti to da se naše babe nisu prale. U mom dvorištu postoji bunar sa vodom i nisu se prali na svaka 2 meseca kao što misliš, već 1 do 2 puta nedeljno, ako ne i češće.
A šta se dole ( na mindži ) nakupi posle dva meseca ne pranja, mislim da je neko rudno blago ili nešto slično

Nisam znala da je tema o nasim babama:confused:..j.b.ga izglada da su filmovi i poneka literatura iz doba Luja ....ostavili traga na moje vidjenje seksa

Postoji bunar :neutral:..pa lepo, postoji i u mom dvoristu ako to nesto govori :lol:...
Rudno blago :think:...aj pitaj dedu pa nam javi da znamo tacno :)
 
Nisam znala da je tema o nasim babama:confused:..j.b.ga izglada da su filmovi i poneka literatura iz doba Luja ....ostavili traga na moje vidjenje seksa

Postoji bunar :neutral:..pa lepo, postoji i u mom dvoristu ako to nesto govori :lol:...
Rudno blago :think:...aj pitaj dedu pa nam javi da znamo tacno :)

Tema je o sexu i već sam napisao da su znali o sexu isto što i mi danas.

Što se tiče bunara u tvom dvorištu, sigurno su koristili vodu iz istog
A što se tiče moga dede, najebo se babe, to je sigurno i da se nije prala 1 nedeljno
 
Nisam znala da je tema o nasim babama:confused:..j.b.ga izglada da su filmovi i poneka literatura iz doba Luja ....ostavili traga na moje vidjenje seksa

Postoji bunar :neutral:..pa lepo, postoji i u mom dvoristu ako to nesto govori :lol:...
Rudno blago :think:...aj pitaj dedu pa nam javi da znamo tacno :)

Sa sigurnoscu mogu da tvrdim da je u 19. veku ziveo i njegov askurdjel... Cak mozda i kurdjup... Tesko da tu deda moze nesto da pomogne... Narocito o njihovom seksualnom zivotu...
 
Sta ti je konkretno pricao...kako se od mirisa karakteristicnog za mindzu koja 2 meseca nije oprana onesvestio ili kako mu je bio zapusen nos ali se ipak ispovracao jer svasta se dole nakupi za 2 meseca . :neutral:

Izvinjavam se ako sam nekima izazvala nadrazaj za povracanje i zgadila seks ali ovaj Brajko izaziva

stavicu te na ignore zbog ovog dodjavola :confused:
 
Naravno da jesu... Samo bez sadasnjih seksualnih eksperimentisanja...

ma jel, pusenje i analni izmisljeni ondak kad si se ti rodio:lol:
ma sta mi naprica:lol:

ps. koji 19. vek, setite se starog rima i perverzija i bahanalija i njihovog orgijanja u grupnjacima, sa zivotinjama i sl. pa stara grcka, gde tek granice nisu postojale, javna kolektivna onanisanja, sve moguce i nemoguce vrste seskova na svakave nacine i perverzije koje su tek u savrenemom dobu dobile negativnu etiketu perverzija.
 

Back
Top