Sex shop

Ne posećujem, nemam pare za to a i ne znam šta bih kupovao. Inače kapiram da to žene više interesuje, dildoi, vibratori, razne veličine, čuda. Pa one kugle itd. Ima možda dobrih stvari za bdsm ali sve mi je to nekako prenaglašeno i preupadljivo.

Više volim spontanost i impulse, bolje npr da nekome kroz spontanu igru nabiješ tenisku lopticu ili ceo limun u usta i povežeš trakom ili selotejpom, nego da unapred kupuješ kuglice za usta u seks šopu, mašeš time, dogovarate se unapred itd.


Najbolje seksualne igre su kad postepeno otkrivate jedno drugo kao seksualni objekat. Ništa planirano. Npr. sa nekom slatkom ortakinjom u tinejdž dobu igraš društvene igre i povede se neki razgovor, onda uzmeš duguljastu šargarepu i kroz šalu je navedeš da proba da je gurne sebi što dublje u grlo ili proba nešto sa tim. I postepeno se razvijaju sve veće perverzije. Ili ako već imaš nešto iz seks šopa kao slučajno joj pokažeš to i primeniš na njoj. Stoput bolje nego ugovoreni odnosi sa kuglama, voskom, pendrecima, labudima i ostalim sranjima koje moderni parovi koriste.
čuj, nabiješ tenisku lopticu ili ceo limun i povežeš trakom, spontano :rotf:
 
Mislio sam kroz igru, ne nasilno. Meni je takvo isprobavanje i igranje mnogo privlačnije nego iskusni parovi sa gumenim ku.rcima i elektrodama za sise.
samo je ova slika bila na pameti kad je rec o teniskoj loptici jer su proporcije teniske loptice nesrazmerne otvoru u koji hoces da je spontano nabijes, tako da ta igra nekom moze da izgleda kao tortura
 

Prilozi

  • A83439F7-04A5-491D-85A3-4D268D7A931B.jpeg
    A83439F7-04A5-491D-85A3-4D268D7A931B.jpeg
    145,7 KB · Pregleda: 4
Naravno da povirim,volim da smaram tetu koja tamo radi pa ju zapilim,aha zašto je ovo a što je ovo,ima li to garanciju pa se odvalimo od smijanja,pa ja njoj kažem je je isto bi ja to sa tobom provala,onda ona pocrveni pa mi kaže da sam popizdila i tako.Nađe se zanimljivih stvari kao što su šalice,privjesak,pregače,vazice,loptice itd....
 
Ma, koliko sam videla, ovi na zelenjaku se ubijaju od posla, nemaju vremena da misle na sex)), neprekidno telefon zvrcka, kupci pitaju ovo ono, pakuju za slanje Bexom, raznose, naplaćuju... Njima je svega toga preko glave)), kao što ginekologa počinje da smara da pogleda)
 
jos ako navatas akciju... srecan ko penzioner kad ima popust u maxiju :D

e a ne verujes taj blam ljudi jedan 50+ i tip i riba 25-30, i zena 40-50.... i sad ja setam kroz rafove kao kroz Max, Ide, Tempo, Rodu ... ono kao ne okruzuju me qrcewi i pizze i sta ti ja znam a ovi ziv blam ih pojede kao deca kad pojedu poslednje parce torte:lol
 

Back
Top