Quantcast

Sex sa ozenjenima

• Začetnik teme mala1983bgd
  • Datum pokretanja

teo

Početnik
Poruka
3
lako je komentarisati posmatrajuci sa strane... ali kada se i sami nadjete u takvoj situaciji (da zavolite nesto sto nije vase) onda sve postaje drugacije, mnogo teze...
zato, vi koji kategoricki tvrdite "ja nikad ne bi bla bla bla..." bolje da cutite, jer ne znate sta vama moze da se desi...
zivot je nepredvidiv, zato nikada ne recite nikada!
sto se cistog seksa tice sa ozenjenim/udatim osobama ne vidim neku razliku izmedju seksa sa njima i seksa sa slobodnim osobama... seks je seks...
ali kad je ljubav u pitanju, onda je jako za*ebano!

Garava

Obećava
Poruka
52
Jooooj kakav sex! Pa on je ozenjen!Sta sam sad napravila!!!???Kuku meni!Ups....pa to je MOj ozenjeni covek! :P
Salu na stranu,sve sam lepo iscitala.Vidim svadjate se...nema, veze to je stvar izbora. Zivotnog doduse ali ipak stvar izbora. No ova mala ne pita to sto vi Narodicu Forumaski pisete.
Moje misljenje za Malu83: BEZI,BEZI, nemoj dzabe da trosis svoje emocije

neodoljiv

Početnik
Poruka
1
Moj e-mail je:madana_yu@yahoo.com,posalji mi svoj e-mail i ja cu ti poslati par mojih fotografija.Ozenjen sam vec 4 godina,bavim se manekenstvon 5 godina,sportske sam gradje a mogu da kresem sat vremena bez prestanka a da ne svrsim.To je verovatno zato zbo moje velicine,veliki je 20cm.BYE..[quote="RIBICA__"

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.