Sex sa ozenjenima

• Začetnik teme mala1983bgd
  • Datum pokretanja
vila_raviojla:
Anonymous:
Ma oces,oces,samo jos mozes da se lazes,a ovo suvo zlato i dijamanti,pazi da ti ne ponudim to.Pa nisam ja Marko Kraljevic 8)

hehheeee.......sto volim kad me neko ovako nasmeje od ranog jutra .....nije ni cudo sto radis na bodovima....mislim sam rece....nisi ti Marko Kraljevic....valjda te zato ni zena nece.....a ovo za zlato i ostale dragocenosti...haha, pazi da ti to ne pomogne....ebi ga , ko zna zna a ko ne zna naucice.....imas ti jos vremena ......a vidim nemas ni muda da se prijavis.....hehe.... :P :P :P :P :P :P :P

"Valjda te zato ni zena nece....." Hm,ako ti kazes,mada nisam primetio,a muda cuvam saamo za tebe......

:arrow: ...bez brige,nece sale u skorije vreme na krejzi ruoak,ooooooohhhooooo no way my son :x :!:
...ne kapiram taj protokol,to parce papira,po meni je najvece obavezanje nekome na vernost upravo taj cin veridbe,to je dosta,kakvi maticari,papiri,pechati,mlados' ludos' ,nisam za te
administrativne stvarcice...naravno nikad ne znas sta vreme donosi,ali kako sad stvari stoje ne... :wink:

vila_raviojla:
Hm,ako ti kazes,mada nisam primetio,a muda cuvam saamo za tebe......

hahahahahahaaaa.... onda ih bolje dobro prepariraj.....da se ne ubudjaju od duuuuuuuuugog cuvanja...hahahahaaaahhahaha...... 8) 8) :wink: :P :P :P :P :P :P :P[/quote]

Znas sta,ima vreme do 90-tu god.a tada cu ih mozda preparirati.U svakom slucaju kada se budem odlucio da ih konzerviram,pozvacu tebe kao CASNU DOMACICU da ih pridrzis.Ti se smej,zivi u sopstvenoj lazi,a sto te vise citam ne samo ovde,to sam ubedjeniji u ono:NE LAJE KERA SELA RADI,VEC RADI SEBE.....

Anonymous:
vila_raviojla:

hahahahahahaaaa.... onda ih bolje dobro prepariraj.....da se ne ubudjaju od duuuuuuuuugog cuvanja...hahahahaaaahhahaha...... 8) 8) :wink: :P :P :P :P :P :P :P

Znas sta,ima vreme do 90-tu god.a tada cu ih mozda preparirati.U svakom slucaju kada se budem odlucio da ih konzerviram,pozvacu tebe kao CASNU DOMACICU da ih pridrzis.Ti se smej,zivi u sopstvenoj lazi,a sto te vise citam ne samo ovde,to sam ubedjeniji u ono:NE LAJE KERA SELA RADI,VEC RADI SEBE.....[/quote]

.........ma vazi..........zovi bre svoju zenu pa nek te ona sasolji po jajima ......... :lol: :lol:

.....ko je lud pa da drzi jaja tipu od devedeset godina ....... hahaha...

hm da , videla sam koliko dobro citas, mozda slova i prepoznas ali smisao .... nikako :roll:

ma da kako si provalio... :roll: ....grgr av...av...... :twisted: :twisted: .........a i zavijam .....vauuuuuuuuuuuu..... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

šarlo supermen:
ume da bude vrlo uzbudljivo i lepo...ALI I OPASNO.. PA SVI OŽENJENI IMAJU LJUBOMORNE ŽENE!!!! :wink:

Ko šiša supruge.... :twisted: :twisted:
ko je nesposoban da sebi stvori svoje,obichno nema izbora ,i uzima tudje...kompleksi chine chuda...ljubomorne zene,hehehehe,a ko si onda ti u celoj ulozi?..mali,bespomotjni crv koji bi da gricne neshto,i u sluchaju da gricne,mora da ode i gricka dalje,opet tudje...i sve tako...dok ne napravi gomilu zalogajchitja,a njima josh lepo..buahahahhahahahaha

vila_raviojla:
Anonymous:
vila_raviojla:

hahahahahahaaaa.... onda ih bolje dobro prepariraj.....da se ne ubudjaju od duuuuuuuuugog cuvanja...hahahahaaaahhahaha...... 8) 8) :wink: :P :P :P :P :P :P :P

Znas sta,ima vreme do 90-tu god.a tada cu ih mozda preparirati.U svakom slucaju kada se budem odlucio da ih konzerviram,pozvacu tebe kao CASNU DOMACICU da ih pridrzis.Ti se smej,zivi u sopstvenoj lazi,a sto te vise citam ne samo ovde,to sam ubedjeniji u ono:NE LAJE KERA SELA RADI,VEC RADI SEBE.....

.........ma vazi..........zovi bre svoju zenu pa nek te ona sasolji po jajima ......... :lol: :lol:

hm da , videla sam koliko dobro citas, mozda slova i prepoznas ali smisao .... nikako :roll:

ma da kako si provalio... :roll: ....grgr av...av...... :twisted: :twisted: .........a i zavijam .....vauuuuuuuuuuuu..... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P[/quote]

Ocigledno ne znas sta znaci ta izreka.Pa da ti pojasnim.Znaci,te koje se najvise busaju u grudi NE pa NE pa Ne pa NIKAD...te se u stvari najvise sibaju.

E da,bas ja ne znam slova i smisao napisanog...
Cmok

Anonymous:
vila_raviojla:
Anonymous:
vila_raviojla:

ma da kako si provalio... :roll: ....grgr av...av...... :twisted: :twisted: .........a i zavijam .....vauuuuuuuuuuuu..... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Ocigledno ne znas sta znaci ta izreka.Pa da ti pojasnim.Znaci,te koje se najvise busaju u grudi NE pa NE pa Ne pa NIKAD...te se u stvari najvise sibaju.

E da,bas ja ne znam slova i smisao napisanog...
Cmok[/quote]

a jel u male ili velike grudi , cisto da znam?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sasha:
:arrow: ...vidite,upravo zbog ovakvih stvari me brak ne privlaci i totalno sam van tog fazona i tako ce i ostati...

Sad imenjace moram nesto da ti kazem.To sto si u tom fazonu(slobodan) to je ok jer na kraju krajeva to je tvoja privatna stvar.
Pa ipak da ti ja kazem nesto koji ima staz u braku vec 10 godina. Ozenio sam se sa 20 godina i imam dvoje prelepe dece ( sina i kcerku ).Brak kao i svaki drugi ima mnogo trzavica,padova i uspona, samo zavisi da li su njih dvoje spremni da sve to ZAJEDNICKI prevazidju,a kad stavis na vagu mnogo ima lepsih stvari nego ruznijih.
Da ne duzim mnogo, sada kada bih se vratio 10 godina unazad sa ovom pamecu kako se kaze, ja bih ponovo ucinio istu stvar i ozenio opet moju suprugu koja mi pruza apsolutno sve u zivotu, tako da ne moram da "okrecem glavu na drugu stranu", iako je imalo dosta prilika za to. :!: :!: :!:

" A jel u male il u velike grudi,cisto da znam(pa ono,hahahahah......."

Pa verujem da imas ok grudi.Ni male ni velike.Bavila se pklivanjem,vozis bajs.....je8e te samo svekrva sto ti belezi i datume.A znas zasto ti belezi datume?
Ma uvatice te bas ona na delu,za tebe taboo prevare :lol: :lol: :lol:

Nisam ja uopste postao agresivan,nema ni mesta za moju agresivnost,lose si protumacila.Sto se mene tice,kraj price.Posto vidim da ti se ne svidja "agresivnost" prema Robinzonu...razlog vise da batalim ovaj topic.
Ciao

al:
Sad imenjace moram nesto da ti kazem.To sto si u tom fazonu(slobodan) to je ok jer na kraju krajeva to je tvoja privatna stvar.
Pa ipak da ti ja kazem nesto koji ima staz u braku vec 10 godina. Ozenio sam se sa 20 godina i imam dvoje prelepe dece ( sina i kcerku ).Brak kao i svaki drugi ima mnogo trzavica,padova i uspona, samo zavisi da li su njih dvoje spremni da sve to ZAJEDNICKI prevazidju,a kad stavis na vagu mnogo ima lepsih stvari nego ruznijih.
Da ne duzim mnogo, sada kada bih se vratio 10 godina unazad sa ovom pamecu kako se kaze, ja bih ponovo ucinio istu stvar i ozenio opet moju suprugu koja mi pruza apsolutno sve u zivotu, tako da ne moram da "okrecem glavu na drugu stranu", iako je imalo dosta prilika za to. :!: :!: :!:

Svaka ti cast... Volim da cujem te stvari od muskaraca jer je to veoma retko. Moji su u braku 28 godina i ok su. Kad prezivese mene i moju sestru 26 godina, sve ce preziveti. Pozdravi zenu... Ja bih volela da imam troje dece... Jao, sad si me raznezio... Ali i dao nadu da ima jos muskaraca koji misle da brak nije zatvor i kavez... Znaci za mene i Gazdaricu jos ima nade da su Princ i Gazda tamo negde u masi... :wink:

posmatrac:
Anonymous:
Sex sa ozenjenima? NE HVALA!!!!!
Pored toliko slobodnih zasto da se trpam tamo gde mi nije mesto....

zasto mislis da bi se sa ozenjenima trpala tamo gde nije mesto. mnogo je veca verovatno da se bas sa ozenjenim trpas kako treba.. :lol: :lol: :lol:

Kada sam rekla "trpam tamo gde mi nije mesto", mislila sam da se trpam (mesam) nekome u brak. Ne vidim ni jedan jedini razlog da to radim pored toliko slobodnih muskaraca.
Svidja mi se ovo sto je Princeza rekla: Ima toliko DOOOOBBBRRRRIIIHHHH tipova u gradu i to sve tvoje godiste (blago tebi - mi "matore" smo out). Samo cekaju da se upecaju!

Anonymous:
" A jel u male il u velike grudi,cisto da znam(pa ono,hahahahah......."

Pa verujem da imas ok grudi.Ni male ni velike.Bavila se pklivanjem,vozis bajs.....je8e te samo svekrva sto ti belezi i datume.A znas zasto ti belezi datume?
Ma uvatice te bas ona na delu,za tebe taboo prevare :lol: :lol: :lol:

Ma da sve je to u stvari zato sto hoce da me navata na delu ........m da ......vis kako si ti bistar.......ko Sava....kad opadne nivo...ali ajde nek ti bude ,ne moz covek da objasni drugom da nisu svi iz istog filma pa ti valjda izgleda neverovatno kad neko nece principijelno drugog da prevari!!!!

Sad evo mozes da komentarise cele tri nedelje sta os, ja odo na odmor...mozda cu po plazama zajedno sa muzem da sacujem neke tamo frajere i frajerke pa onda da varamo jedno drugo , ha?
Lepo se odmori od ove "grozne" osobe a i svrljaj malo pa da imamo o cemu da raspravljamo kad se vratim....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nis
UBILA LJUBAVNICU SVOGA SUPRUGA

Niska policija uhapsila je Radmilu Jocic /43/ iz Nisa zbog sumnje da je ubila ljubavnicu svoga muza Ninoslavu Zikic /40/.
Jociceva je juce, u svom stanu u Ulici Sretena Mladenovica-Mike, nakon svadje, vise puta ubola nozem u predjelu grudnog kosa Ninoslavu Zikic.
Zikiceva je na licu mjesta preminula od zadobijenih povreda.
Jociceva je dosla u svoj stan, nakon saznanja da ce se u stanu njen suprug sastati sa svojom ljubavnicom.
------------------------
Eto, pa se vi kurvajte... :roll: :roll: :roll:

Back