Sex sa bracom

nslo:
Ninica:
Ne kapiram... Ako oni (muskarci) zele i mogu da spavaju sa dve sestre to bude ok, a kada mi (zene) zelimo da spavamo sa dva brata bude bolesno?

pa sad.... različito je sa dve sestre istovremeno (mmmmm), ili prvo sa jednom pa sa drugom... i dali one znaju za to itd itd...

Ajde da je recimo kombinacija prvo sa jednom pa posle sa drugom, a da one to znaju. Sta i kako onda? :roll:

Pa zasto da ne?Mislim sta je bilo bilo je...ako bih jasno raskinula sa jednim i stavila tacku na tu pricu zasto ne bih bila sa drugim?
Vazno je samo da su stvari rasciscene i problema nece biti!

nslo:
Ninica:
Ne kapiram... Ako oni (muskarci) zele i mogu da spavaju sa dve sestre to bude ok, a kada mi (zene) zelimo da spavamo sa dva brata bude bolesno?

pa sad.... različito je sa dve sestre istovremeno (mmmmm), ili prvo sa jednom pa sa drugom... i dali one znaju za to itd itd...

Je-- ga muskarci vladaju svetom sve sto mi radimo je ok ako nas vi kopirate to je vec bolesno :?:

upoznao sam osobu koja se zabavljala sa jednim momkom i uda se za njega, malo zatim se razvede od njega i pocne da se zabavlja sa drugim momkom i prekine i sa njim. Prica bi bila normalna da njih dvojica nisu braca rodjena, zar ne? Meni licno je to ogavno, nekako mogu da poistovetim sa incestom, mozda sam preterao, mozda, ali licno smatram da je odvratno. Za cinike da im odma' odgovorim ne bih mogao da budem sa dve rodjene sestre u krevetu u isto vreme ili vec bilo kako ?

Gazdarica:
kosmopolit:
Gazdarica:
vlastimir:
Je-- ga muskarci vladaju svetom
Mislis :arrow: muskarci vladaju svijetom, a zene muskarcima...? :arrow: jer muskarci ucine da zene tako pomisle :wink:
Hahaha, daj nemoj me zasmijavati... Znas i sam da se zapravo zene sluze tim oruzjem, kad su muskarci u pitanju... :lol: :lol: :lol:

Bas tako. Moram da priznam da je ovde Gazdarica u pravu. Samo da dodam, svaka prava zena ce voditi domacinstvo i pitace se za sve bitne poslove, a pustice svog muskarca da on misli kako je on glava porodice, pa ce mu cak i pomoci da se tako oseca.

eh, najvise volim zenu kada klekne ili cucne... i sto je najveca ironija i tad vlada ... vrhinski sa jezikom.... ma daj gazdarice u redu je misljenje da su zene superiornije od muskaraca, na kraju krajeva, sposobnost produzetka vrste je kod zene, ali moras da priznas da zene vise idu u krajnost od muskaraca, zar ne?

posmatrac:
Lord of Chaos:
Nemam bas formirano misljenje po tom pitanju, ali me interesuje svrha ili motiv necega takvog? Ako je u vezi sa prvim bratom bilo nekih emocija sa njegove strane, onda ce on biti povredjen takvim cinom. Ako je bilo emocija sa njene strane koje su izneverene, motiv je verovatno neka osveta (po meni glupa osveta, jer u celoj prici gubi samo devojka)....U principu, sve zavisi od situacije, trebalo bi znati malo vise detalja....

postoji jos puno opcija, ali ova je najverovatnija.
dva brata nasla curku, *, *, pa se ona sada pita sta je snaslo.

:D :D :lol: :lol: :lol: :D :D

Ja moram da priznam...uradila sam isto...evo kako... taman sam izasla iz duuuge veze i posle 3 meseca me nenormalno privuce tip i ja uletim u neku vrstu veze sa njim...ali to nije potrajalo...mozda 2 meseca... nije bilo emocija ni sa jedne strane, ali je bilo mnoooogo strasti. Anyway...kako smo se mi vidjali, culi, ja pocnem da se druzim sa njegovim bratom. Nakon 6 meseci druzenja se zaljubim u njega...i dozvolim sebi nesto sto sam oduvek osudjivala. Ali ni ovo nije potrajalo...bila sam ocajna zbog okolnosti. Nisam ponosna na sebe, ali ne mogu da kazem da zalim ni za jednog. Od tad sam pazljivija kad izgovaram "Ja to nikad ne bih mogla"

rdeki:
Gazdarica:
kosmopolit:
Gazdarica:
vlastimir:
Je-- ga muskarci vladaju svetom
Mislis :arrow: muskarci vladaju svijetom, a zene muskarcima...? :arrow: jer muskarci ucine da zene tako pomisle :wink:
Hahaha, daj nemoj me zasmijavati... Znas i sam da se zapravo zene sluze tim oruzjem, kad su muskarci u pitanju... :lol: :lol: :lol:

Bas tako. Moram da priznam da je ovde Gazdarica u pravu. Samo da dodam, svaka prava zena ce voditi domacinstvo i pitace se za sve bitne poslove, a pustice svog muskarca da on misli kako je on glava porodice, pa ce mu cak i pomoci da se tako oseca.

ima gi razni 8)

Back