Sex sa bivsom devojkom,da ili ne?

:roll:
Ajd ako ste kratko zajedno,par meseci...ni ne upoznas je,al ako imate duzu vezu,ti ni u jednom njenom gestu,reakciji...nisi skontao da je potencijalni psihopata?Tj,da bi bila spremna na neznamtijasta kad raskinete?Verovatno je i ranije ispoljavala psihoticne momente samo ti nisi primecivao ili pridavao tome paznju,sto je onda tvoja krivica.

Ok,sujeta i to,al ovo je nes' drugo.Nije bas puno devojaka spremno,da zbog povredjene sujete uradi TAKO NESTO,o cemu pricamo ovde...To je bas poremeceno.
 
Ima tu svega..klinacka ljubomora..laganje..pa nekako zeli da te povrati..povredi..duga je to prica..bio sam sa par koje su odmah zelele dete samnom itd..licno nisam imao nikad potrebu imati bilo sta sa bivsom

8-) ti mora da si neki dobar frajer.Steta sto neces fotku da das.8-)

Ok,znam i ja lika koji je isao nekoilko god.s devojkom i spremao se da raskine,ona to skontala jel i opalili se,ona rekla da je uzela pilulu,a nije ... I beba.I uzeli se.3 god bili u braku,spremaju se za razvod.Hm... Nije mi jasno, ne stima vam veza,dakle dal je prevara,dal je ladjenje,bilo sta,osetis to,on hoce da raskine i ti si toliko ocajna da ga vatas na DETE??:shock: Pa beba joj sredstvo do cilja bogte?! I sta onda konta,kakav ce joj brak biti,prakticno prisiljen da te zeni,a ZNAS da se spremao da raskine,znas da vam veza nije stimala... Kako moze da zivi sa sobom u takvom braku,pa sve i da NEKAKO f-nise, znas da on to nije hteo...Boze dragi...

I sto mi tek nije jasno,kako vi mozete da budete u duzim vezama s takvim zenama?I posle se kao plasite,sta ako mi nesto uradi bla bla...Dakle,nemoguce,ako imas pola mozga i nisi corav kod ochiju,da nisi primetio to kod nje...

Sto se mene tice,ja sam sa skoro svim bivsim,s kojima sam imala nesto duze veze,imala nesto - NESTO:lol: ,i posle raskida.Dok ne nadjemo partnere jel.To je tako sexy,nisi svestan sta si propustio,nekako feeling je drugachiji...Valjda zato sto ste sad kao zabranjeno voce pa to daje posebnu draz.hihi
 
Pa kako NE POMISLJA na kraj?:shock: J*bt ne mo's se tako iznenaditi!Osetis da nesto nije ok.Sta,sve super,volite se,sex strava,vidjate se redovno...i bum-kraj?! Pa onda s tobom nesto nije ok ako tako zavrsavas veze koje btw funkcionisu:shock:

I drugo,to-podgrevanje necijih emocija ne vodi nicemuIstakla sam-samo sex!Da razgranichite to medjusobno da se vidjate i dalje samo sexa radi.oladili ste se emotivno i sad je cisto fizicki.Onda ce vam biti dobro,niko nece biti povredjen,imate sex,i ne sa nepoznatim osobama.
 
Moze.Raskrstite da nema viste nista,realno sagledate stvari,priznate i sebi i njemu/njoj da je KRAJ,def ,ali ZAISTA,ne kao da da,kraj,znam,a nadate se da cete se time pomiriti.
Doduse,to jeste tesko,ubediti i sebe i drugu stranu,pa mozda zato i nisi nikad...Vi's kako ja mogu8-) I to nekoliko puta:lol:
 
И дан данас се сексам са бившом, и то ми се никако не допада, али слаб сам ја карактер да кажем не!
bunny_hyper_w_animado.gif
 
volim jasne odnose i kad je kraj kraj je...volim da ostanem u kontaktu sa bivsim (ako mi se nije zgadio), da cujem kako je i sta radi ali onako usput da se sexamo nema govora...kad sam sa nekim onda sam samo s njim a kad raskinemo mozemo samo planktonski da se volemo :D...
 

Back
Top